• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

ECD treft wederom vervallen producten aan in supermarkten

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 juni 2025 13:00
in Suriname
winkel supermarkt producten

De Economische Controle Dienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ), heeft in de periode van 17 juni tot en met 25 juni diverse winkelcontroles uitgevoerd bij supermarkten in de districten Wanica en Paramaribo.

Tijdens deze controles zijn wederom vervallen producten aangetroffen.

In A. supermarkt aan de Sumatraweg no.75 zijn vervallen Cola essence, Hanne Classic cornflakes, Are Zoo cornflakes, Swinketchup, blikken Prima Fagioli cannelloni white, Hipspo, Kent mushroom en Kent Chille pepper van de schappen gehaald.

Aan de Indira Gandhiweg no. 357 bij G. supermarkt heeft de ECD vervallen blikken excellence sardien Jong a kiem pasta en mokate coffee whitener aangetroffen.

Aan de Helena Christinaweg no. 254 bij R. supermarkt zijn vervallen stroop, Mi Goreng noodles, Swiss tomatenketchup, zilveruitjes en Sweet Corn kernels aangetroffen.

Bij de supermarkten L.F. supermarkt aan de Bomapolder serie 2 no. 316, A. supermarkt aan de Soekwastraat no 5, L.F. supermarkt aan de Schimmelpenninck straat no 28, F. supermarkt Coesewijnestraat no.34 en V. supermarkt Coesewijnestraat no.69, zijn aangetroffen vervallen pakken Arrivowafel, pakken King of wafel, Abro spray paint, cornflakes, easoning mix for chicken, Top Ramen, Remia Garlic Saus, Wafels XXL, Shishado Marinade, Furlens Marinade en Chicken Flavor.

De vervallen goederen zijn in het bijzijn van de ondernemers vernietigd en enkele zijn verwijderd van de schappen om ingeruild te worden bij de leverancier.

Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie roept de samenleving op om vermoedens van prijsopdrijving en hamsteren door te geven. Klachten kunnen worden ingediend via het verkorte nummer 1940, WhatsApp (+5978530915) of via het telefoonnummer 483949

ShareTweetSendSend

Meer berichten

paho suriname
Gezondheid

PAHO/WHO bevestigt blijvende steun aan versterking Surinaamse gezondheidszorg

nederlads militairen
Nederland

Nederlandse militairen versterken medische zorg in Brownsweg

suriname nederland zanderij klm
Nederland

De geschiedenis van de Amsterdam-Paramaribo vliegroute

vs ambassadeur
Suriname

Verenigde Staten tonen blijvende interesse in ontwikkeling Commewijne

cursisten marowijne
Suriname

75 cursisten Marowijne ontvangen SAO-certificaat en starterspakket

supermarkt winkel boodschappen
Suriname

ECD jaagt op hoge prijzen in winkels, maar werkt prijscontrole echt in Suriname?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws