• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

ECD sluit supermarkten voor prijsopdrijving en neemt illegale goederen in beslag

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
18 oktober 2024 04:27
in Suriname
boodschappen winkel supermarkt

De Economische Controle Dienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ), heeft haar reguliere controlewerkzaamheden in het district Paramaribo te Uitvlucht uitgevoerd op donderdag 17 oktober.

De ECD heeft supermarkten aangedaan en heeft tijdens de controles prijsopdrijving, onhygiënische toestanden en illegale sigaretten en medicamenten aangetroffen en in beslag genomen.

Bij Supermarkt F. aan de Kwattaweg no.531 zijn illegale sigaretten en medicamenten in beslag genomen en is door de ECD gesloten wegens onhygiënische toestanden.

Bij supermarkt X. aan de Kasabaholoweg no.129 is vanwege prijsopdrijving en minder gewicht van uien en suiker de goederen in beslag genomen en door de ECD gesloten.

Vervolgens heeft de ECD tijdens de controlewerkzaamheden een partij illegale sigaretten en medicamenten aangetroffen bij supermarkt C. aan de Cocobiacoweg no.54.

Bij verdere controle bij supermarkt H. aan de Franchepanestraat no.156, heeft de ECD illegale sigaren in beslag genomen.

Hierbij zijn een aantal artikelen van de Wet Vergunningen Beroepen en Bedrijven en de Wet tegengaan Smokkelen bij bovengenoemde delicten overtreden. Er zijn Processen Verbalen (PV’s) opgemaakt voor de supermarkten ter zake de bovengenoemde delicten en het onderzoek duurt voort.

Het ministerie van EZ roept de winkeliers op om te allen tijde mee te werken bij de controlewerkzaamheden door de ECD-ambtenaren en verzoekt zich te houden aan wet en regelgeving.

Mis dit niet:

‘Langer blijven voor Owru Yari in Suriname kan ouderen hun AIO kosten’

President Simons ontvangt Nationale Onderwijsvisie 2035 en actieplan 2026-2031

De samenleving wordt ook opgeroepen om vermoedens van prijsopdrijving en hamsteren door te geven. Klachten kunnen nog steeds worden doorgegeven via het verkort nummer 1940, Whatsapp +5978530915 en op het telefoonnummer 483949.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Owru Yari Fest
Lifestyle

‘Langer blijven voor Owru Yari in Suriname kan ouderen hun AIO kosten’

Nationale Onderwijsvisie 2035 moet structurele problemen in onderwijs aanpakken.
Suriname

President Simons ontvangt Nationale Onderwijsvisie 2035 en actieplan 2026-2031

suriname zanderij airport johan adolf pengel luchthaven
Lifestyle

‘Koffer niet aangekomen in Suriname: noodzakelijke aankopen kunnen worden vergoed’

Altona-project moet woningbouw toegankelijker maken met hypotheekrente van 7 procent.
Suriname

Altona-project moet 2.305 bouwrijpe kavels opleveren

Rosebel wil gemeenschappen betrekken bij geplande uitbreiding in Brokopondo.
Suriname

Rosebel Gold Mines betrekt traditioneel gezag bij plannen voor mijnbouwuitbreiding

Financiën licht begrotingsuitvoering 2026 toe aan parlementaire commissies.
Suriname

Begrotingsrealisatie 2026 op 67%: Financiën bespreekt uitgavencontrole met parlementaire commissies

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws