• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dronkaard ‘bezeten door boze geest’ aangehouden na ernstige mishandeling in Pikin Poika

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
7 december 2024 17:59
in Suriname
aanhouding gevang arrestatie

De politie van Lelydorp heeft de 40-jarige W.M. in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld op verdenking van zware mishandeling van zijn levenspartner.

Het incident vond plaats in het dorp Pikin Poika, waar het slachtoffer zodanig werd toegetakeld dat zij medisch moest worden behandeld.

W.M., die bekend staat als een habituele drinker, heeft in een staat van dronkenschap zijn levenspartner meerdere vuistslagen toegebracht. Dit resulteerde in ernstig lichamelijk letsel en verlies van bewustzijn bij het slachtoffer.

De man is ook berucht in de gemeenschap vanwege herhaald wangedrag, waarbij hij onder invloed van alcohol zijn buren beledigt en zijn partner mishandelt.

Een kapitein van het dorp, die getuige was van het incident, greep tijdig in en bracht het slachtoffer met spoed naar de Spoedeisende Hulp.

Tijdens zijn verhoor verklaarde W.M. aan de politie dat hij mogelijk bezeten is door een “boze geest,” wat volgens hem de oorzaak zou zijn van zijn gewelddadige gedrag. Hij beweerde zich de volgende dag niets meer te kunnen herinneren van zijn daden.

De zaak is in onderzoek en W.M. blijft voorlopig in hechtenis.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

cultuurtuinlaan scaled
Suriname

Berichten over uitgifte Cultuurtuin aan Chinese particulieren zijn ongegrond

KerstbroodKlein10st0
Lifestyle

Feestwinkels in Paramaribo draaien ongekend goed volgens trendwatcher Wong

Zwaailicht politie Suriname
Suriname

Politie intensiveert controles om verruwing van criminaliteit te stoppen

monorath
Suriname

Ministerie: Volledig onderzoek naar dodelijke schietpartij in uitvoering

Luchtvaartdeskundige Tomas Chlumecky
Suriname

Internationale luchtvaartexpert waarschuwt voor structurele risico’s in Surinaamse luchtvaartsector

pl pertjajah luhur
Suriname

Sterke vriendschap binnen regeercoalitie zichtbaar tijdens viering PL-jubileum

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws