• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Dronkaard ‘bezeten door boze geest’ aangehouden na ernstige mishandeling in Pikin Poika

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
7 december 2024 17:59
in Suriname
aanhouding gevang arrestatie

De politie van Lelydorp heeft de 40-jarige W.M. in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld op verdenking van zware mishandeling van zijn levenspartner.

Het incident vond plaats in het dorp Pikin Poika, waar het slachtoffer zodanig werd toegetakeld dat zij medisch moest worden behandeld.

W.M., die bekend staat als een habituele drinker, heeft in een staat van dronkenschap zijn levenspartner meerdere vuistslagen toegebracht. Dit resulteerde in ernstig lichamelijk letsel en verlies van bewustzijn bij het slachtoffer.

De man is ook berucht in de gemeenschap vanwege herhaald wangedrag, waarbij hij onder invloed van alcohol zijn buren beledigt en zijn partner mishandelt.

Een kapitein van het dorp, die getuige was van het incident, greep tijdig in en bracht het slachtoffer met spoed naar de Spoedeisende Hulp.

Tijdens zijn verhoor verklaarde W.M. aan de politie dat hij mogelijk bezeten is door een “boze geest,” wat volgens hem de oorzaak zou zijn van zijn gewelddadige gedrag. Hij beweerde zich de volgende dag niets meer te kunnen herinneren van zijn daden.

De zaak is in onderzoek en W.M. blijft voorlopig in hechtenis.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

alcohol campagne verkee
Suriname

VVI en STIVASUR versterken samenwerking met BOSS-campagne tijdens Internationale Verkeersveiligheidsweek

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436889
Suriname

OGA voert grootschalige schoonmaak- en rioolwerkzaamheden uit in Paramaribo

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436858
Suriname

Delegatie ex-militairen opnieuw gehoord door regering

handboeien arrest aanhouding verdachte
Suriname

KPS: 236 aanhoudingen en tientallen ernstige incidenten in zes weken

zijin rosebel goldmines goudwinning
Suriname

Parlement en samenleving eisen onafhankelijk onderzoek na dodelijk incident Royal Hill

Drugs in Suriname
Suriname

Politie treft drugs aan op meerdere locaties in Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws