• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Dodelijk ongeval met bromfietser verwoest leven onschuldige autorijder

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
9 juli 2024 00:00
in Lifestyle
man verdriet huilen depressief

Een man die enkele jaren geleden betrokken was bij een dodelijk ongeluk in Paramaribo, Suriname, heeft verklaard dat ook hij “levenslang” heeft gekregen.

Het fatale ongeval, waarbij een bromfietser om het leven kwam, heeft zijn leven drastisch veranderd.

“Ik slaap sindsdien niet meer goed, droom over de vreselijkste dingen, krijg woedeaanvallen en soms verdriet, maar ook schuldgevoelens, hoewel ik helemaal niet fout was.

Sinds die dag is mijn leven ook verwoest,” zegt hij aan GFC Nieuws Lifestyle.

De man wil met zijn verhaal alle roekeloze bromfietsers waarschuwen dat hun onaanvaardbare gedrag in het verkeer niet alleen hun eigen leven in gevaar brengt, maar ook dat van onschuldige automobilisten kan ruïneren.

“Dit had allemaal voorkomen kunnen worden als de bromfietser zich normaal aan de regels had gehouden. Maar nee, men moest die weer eens aan hun laars lappen,” voegt hij eraan toe.

Hij wijst erop dat het trauma van het ongeval een zware tol heeft geëist op zijn mentale gezondheid en dagelijkse leven.

Zijn oproep is duidelijk: wees verantwoordelijk in het verkeer om tragedies te voorkomen en andermans levens niet te verwoesten.

Mis dit niet:

‘Surinaamse etenswaren meenemen naar Nederland? Dat hoeft dus helemaal niet’

‘In Suriname komt post uit Nederland nooit aan ondanks brievenbus op perceel’

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Van massala tot zuurgoed en bakkeljauw: veel Surinaamse producten zijn inmiddels in Nederland te koop. Foto: Roti /YourFoodBestie
Lifestyle

‘Surinaamse etenswaren meenemen naar Nederland? Dat hoeft dus helemaal niet’

Post uit Nederland zorgt voor frustratie in Suriname. Een lezer zegt dat thuis nooit iets aankomt, terwijl een andere zending volgens hem zes maanden duurde.
Lifestyle

‘In Suriname komt post uit Nederland nooit aan ondanks brievenbus op perceel’

Eén pak waspoeder voor alle kleding lijkt makkelijk, maar de samenstelling verschilt per product. Foto: illustratief
Lifestyle

‘Veel Surinamers gebruiken waspoeder voor alles, maar dit is verkeerd’

Surinaams regenwoud en cultuur kunnen toeristische troeven worden. Foto: Afobaka Resort
Lifestyle

Bali raakt overvol, terwijl Suriname nog ongerept is: “Over 10 jaar kan alles anders zijn”

de Nederlandse hoofdstad scoort hoog op internationale ranglijsten voor levenskwaliteit, maar steeds meer Surinaamse Nederlanders wonen buiten de stad. Foto: Amsterdam centrum
Lifestyle

‘Surinamers trekken weg uit een van de aantrekkelijkste steden ter wereld: Amsterdam’

Een huis of grond in Suriname betekent niet automatisch Nederlandse belasting, maar kan wél fiscaal in beeld komen. Foto: 't Vat Paramaribo
Lifestyle

‘Wet nodig om bezittingen van Surinaamse diaspora af te schermen voor Nederland’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws