• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Discussie over leeftijd nadat 79- jarige piloot onwel raakt tijdens landingsprocedure

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 juli 2023 21:00
in Nieuws
cockpit scaled

GFC NIEUWSREDACTIE-  In de Verenigde Staten van Amerika is er een felle discussie gaande op sociale media over de maximale leeftijd van piloten.

Dit naar aanleiding van een incident dat zaterdag plaatsvond.

Een klein vliegtuig maakte een noodlanding bij Martha’s Vineyard Airport in Massachusetts. De 79-jarige piloot kreeg tijdens de eindnadering een medische noodsituatie, waarna een passagier de controle overnam.

De poging resulteerde in een harde landing in een grasveld nabij de landingsbaan, waarbij de linkervleugel van het vliegtuig brak.

Beide inzittenden, inwoners van Connecticut, werden na de crash naar het ziekenhuis gebracht. Terwijl de passagier ongedeerd werd ontslagen uit de ziekeninrichting, werd de piloot in ernstige toestand naar een ziekenhuis in Boston gevlogen.

Critici zijn van mening dat het onverantwoord is om een persoon van 79 jaar nog als piloot te laten fungeren. Anderen vinden dat dit geen probleem mag zijn indien bejaarde piloten fit genoeg zijn bevonden door een arts.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

waldo bushalte paramaribo suriname
Lifestyle

ABI-Voorzitter George Lazo: “Suriname moet toerisme industrialiseren; stop met de kleinschalige mindset”

Kasantirto Ridgeley nieuwe directeur Wegenautoriteit
Suriname

Wegenautoriteit krijgt nieuwe directeur met sterke technische achtergrond

Kaarsen
Suriname

Familie en vrienden ontroostbaar na overlijden 53-jarige vrouw betrokken bij aanrijding Mungrastraat

spiritueel geest slavernij contractarbeid
Suriname

Nanhkoesingh (Wi Sranan) waarschuwt: 2026 is een kruispuntjaar voor Suriname

wegverzakking Para
Suriname

Verzakking bij kilometer 33 vormt risico voor verkeer richting Zanderij

gramoxone gramaxone paraquat herbicide spuit
Lifestyle

‘Inwoners Saramacca spuiten verdelgingsmiddel Gramoxone zonder oog voor risico’s’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws