• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Discussie over donatie van SRD 10.000 door president Chan Santokhi

Patty door Patty
16 juni 2024 18:00
in Suriname
Donatie

In een recent bericht op sociale media heeft de organisatie Social Army aangegeven dat de president van de republiek Suriname, Chandrikapersad Santokhi, een donatie van SRD 10.000 heeft gedaan aan hun Vaderdagproject.

Dit gebaar van de president werd door Social Army met dankbaarheid ontvangen, maar de reacties onder de bevolking zijn verdeeld.

Social Army, bekend om hun inzet voor sociale projecten, had aangekondigd extra middelen nodig te hebben voor hun Vaderdagproject en had daarom een beroep gedaan op de gemeenschap via sociale media.

De donatie van Santokhi werd warm ontvangen door de organisatie. Echter, niet iedereen is even enthousiast over het bedrag. Sommige mensen vinden de donatie van SRD 10.000 te laag en betwijfelen of dit voldoende zal zijn om een significante impact te maken.

Kritische geluiden op social media wijzen erop dat er veel meer middelen nodig zijn om de doelen van het project daadwerkelijk te realiseren. Zij vragen zich af of deze donatie meer symbolisch is dan praktisch.

Social Army blijft optimistisch en heeft opnieuw een oproep gedaan aan de gemeenschap om hen te helpen. Ze benadrukken dat elke bijdrage, groot of klein, een verschil kan maken.

De organisatie heeft via hun sociale media-kanalen aangegeven dat ze nog steeds financiële middelen en andere vormen van ondersteuning nodig hebben om hun project succesvol te maken.

De donatie van het staatshoofd heeft in ieder geval het gesprek op gang gebracht over de rol van leiders en de gemeenschap in het ondersteunen van sociale projecten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Wesley Rozenhout
Suriname

Onderzoek naar verdwenen goud leidt tot tijdelijke schorsing leiding Grassalco

celstraf gevangene gevangenis handboeien arrest
Suriname

Man levenloos aangetroffen in cel

actie protest 3
Suriname

Economen waarschuwen voor impact stakingen op economisch herstel

offshore olie
Suriname

Lokale ondernemers dreigen achter te blijven bij olie- en gasgroei

vlag suriname nederland
Nederland

Volkeren geen vijanden van elkaar: reflectie op Suriname–Nederland-relatie

maritieme autoriteit
Suriname

Parlementaire commissie TCT oriënteert zich bij MAS in Nickerie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws