• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Discussie laait op over parkeren op straat in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 mei 2024 00:00
in Lifestyle, Suriname
verkeer suriname paramaribo auto

'Monteurs waarschuwen autokopers in Suriname voor dure miskopen.'

Een opmerkelijke discussie heeft de Surinaamse weggebruikers verdeeld over het parkeren op straat, ondanks de beschikbaarheid van parkeerhavens in de directe omgeving.

De kwestie heeft ook binnen een besloten sociale mediagroep verschillende standpunten naar voren gebracht, waarbij de balans tussen gemak en maatschappelijke verantwoordelijkheid centraal staat.

Sommige weggebruikers vinden het onbegrijpelijk dat mensen ervoor kiezen om op straat te parkeren, terwijl er op loopafstand voldoende parkeergelegenheid tegen betaling beschikbaar is.

Ze wijzen erop dat dit gedrag bijdraagt aan verkeersopstoppingen en de verkeersveiligheid in gevaar brengt.

Anderen pleiten ervoor begrip te tonen voor degenen die op zoek zijn naar gratis parkeermogelijkheden, vanwege financiële beperkingen.

Voor hen is het vinden van parkeerplaatsen op straat een noodzakelijke strategie om kosten te besparen.

Volgens analisten in gesprek met GFC Nieuws weerspiegelt deze discussie de bredere uitdagingen waarmee de Surinaamse samenleving wordt geconfronteerd op het gebied van mobiliteit en openbare ruimte.

Dit is uiteraard een aangelegenheid van het ministerie van Openbare Werken. “Vooral in de binnenstad moet er iets gedaan worden aan het gebrek van gratis parkeermogelijkheden”zegt een analist

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Focus op vaderschap, mentale gezondheid en geweldpreventie.
Suriname

Binnenlandse Zaken start voorbereidingen voor Internationale Dag van de Man 2026

Eid ul-Adha boodschap gekoppeld aan duurzame economische ontwikkeling
Suriname

Suriname Business Forum benadrukt waarden van saamhorigheid en verantwoordelijkheid tijdens Eid ul-Adha

Burgers worstelen met dure vlees- en visprijzen
Suriname

Stijgende prijzen van vlees en vis raken samenleving hard: “Basisvoeding wordt onbereikbaar”

Minister Melvin Bouva en zijn Braziliaanse ambtsgenoot Mauro Vieira tijdens overleg in Brasília ter voorbereiding van het bezoek van president Jennifer Simons.
Suriname

Suriname en Brazilië bereiden officieel bezoek president Simons voor

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws