• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Desi Bouterse blijft politieke belangstelling wekken, ook in afwezigheid

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 april 2024 08:00
in Suriname
desi bouterse opnieuw veroordeeld tot twintig jaar cel voor decembermoorden

Ondanks zijn veroordeling tot 20 jaar gevangenisstraf en zijn voortvluchtigheid blijft Desi Bouterse een prominente figuur die de gemoederen bezighoudt, zowel in Suriname als in Nederland.

Enkele loyalisten van zijn partij, de NDP, beweren zelfs dat Bouterse politiek nog lang niet is uitgespeeld en dat hij zelfs in zijn afwezigheid mensen blijft wakker houden.

Bouterse, de voormalige president van Suriname, werd veroordeeld voor zijn aandeel in de Decembermoorden. Momenteel is hij voortvluchtig en heeft hij zijn gevangenisstraf nog niet aanvaard.

Ondanks zijn veroordeling en het feit dat hij geen actieve rol meer speelt in de politiek, blijft zijn invloed merkbaar.

Zijn aanhangers benadrukken zijn politieke ervaring en betrokkenheid bij de Surinaamse samenleving als redenen waarom zijn politieke rol nog niet is uitgespeeld.

In Nederland blijft Bouterse ook onderwerp van gesprek en interesse. Zijn verleden en zijn politieke nalatenschap roepen vragen op over rechtvaardigheid, democratie en de relatie tussen Nederland en Suriname.

Hoewel hij voortvluchtig is en niet actief participeert in de politiek, lijkt Bouterse nog steeds een centrale figuur te zijn in het politieke landschap van Suriname, waarbij zijn invloed en betekenis niet zomaar worden genegeerd.

ShareTweetSend

Meer berichten

monorath
Suriname

Monorath: Rotte appels worden uit het politiekorps verwijderd

Mini Caribbean Expo biedt Surinaamse ondernemers exportpodium
Suriname

Caribbean Export en EU organiseren tweedaagse workshop voor exportgerichte bedrijven in Suriname

patrick kensenhuis
Suriname

Dorpsgemeenschap Pikin Saron kaart dringende problemen aan tijdens bezoek dc Kensenhuis

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws