• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dependance EZ Nickerie treedt op tegen winkeliers

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 februari 2021 08:11
in Nieuws
vervallen producten

In beslag genomen vervallen producten

GFC NIEUWSREDACTIE- De dependance van het ministerie van Economische zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie(EZ) in Nickerie heeft de afgelopen week in samenwerking met de bestuursambtenaren (BO’s) van het commissariaat van Nickerie winkelcontroles uitgevoerd.

Enkele overtredingen die zijn geconstateerd, hebben te maken met onder andere een niet geijkte weegschaal, enkele vervallen producten zoals, specerijen, bevroren groenten wasmiddelen, haar verzorgingsartikelen, brood en bollen.

Ook waren er losse baby wegwerpluiers op de schappen geplaatst voor verkoop. Daar er geen vervaldatum op te zien was, zijn die ook verwijderd.

Vernomen is, dat de winkelverkoopster de vergunninghouder reeds op de hoogte had gesteld over de vervallen producten op de schappen.

De vervallen producten zijn onder toezicht van de vergunninghouder, de BO’s en het Burger Informatie Centrum (BIC) ter plekke vernietigd.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Santokhi overleden
Gezondheid

Stress en teleurstelling speelden grote rol bij overlijden Santokhi, zegt waarnemer

Vergrootglas onderzoek
Suriname

Politie start onderzoek naar video van mishandeling die viraal gaat op social media

Kaarsen
Suriname

61-jarige man verongelukt met ATV in Babunhol

koe rund vee
Suriname

Vee op dijk vormt risico voor veiligheid en waterkering

spf
Suriname

Agnes Moensi draagt voorzitterschap SGPP over aan Gerard den Dekker

[Aggregator] Downloaded image for imported item #435618
Suriname

Jonge vrouw overlijdt na drinken ‘smoothie van banaan en melk’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws