• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Denzel Dumfries onthult zijn geheim: Surinaams eten geeft mij superkrachten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 mei 2025 11:30
in Sport
dumfries denzel

Gisteravond speelt Inter Milan een zinderende wedstrijd tegen Barcelona. De clash eindigt in 3-3, en Denzel Dumfries is een van de grote mannen bij de Italianen.

De 29-jarige vleugelverdediger scoort twee keer – terwijl hij in zijn vorige 39 Champions League-wedstrijden samen slechts één doelpunt maakte.

Na afloop beantwoordt hij een vraag van Thierry Henry en Micah Richards, die hem vragen naar de reden achter zijn plotselinge scoringsdrift.

Dumfries antwoordt ontspannen: “Ik eet veel Surinaams eten. Mijn moeder kan heel goed koken, en mijn verloofde ook. Ik raad iedereen aan om veel Surinaamse groentes te eten. Je wordt er echt sterk van.”

De opmerking tovert een glimlach op het gezicht van de analisten, maar Dumfries meent het serieus. Wie hem gisteren zag sprinten, tackelen en scoren, begrijpt wat hij bedoelt.

Denzel Dumfries is geboren in Rotterdam. Zijn vader, Boris, komt van Aruba. Zijn moeder, Marleen, is van Surinaamse afkomst.

Hij draagt beide culturen met trots, en dat is te merken. Zijn voornaam kreeg hij van zijn ouders mee als eerbetoon aan acteur Denzel Washington.

Op het veld laat Dumfries zien dat hij meer is dan alleen een verdediger. Met zijn kracht, energie en neus voor het doel is hij opnieuw van onschatbare waarde voor Inter.

Mis dit niet:

Surinaamse schaakteams slaan terug in tweede ronde Schaakolympiade

Para-atleet Gionies Dikan jaagt in Colombia op kwalificatiepunten

En wie weet: als zijn teamgenoten binnenkort ook roti of sopropo op het menu zetten, krijgen ze misschien allemaal een beetje Dumfries-power.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Suriname herstelt zich sterk op Schaakolympiade met dubbele 4-0-zege
Sport

Surinaamse schaakteams slaan terug in tweede ronde Schaakolympiade

Surinaamse para-atleet krijgt internationaal podium in Cali
Sport

Para-atleet Gionies Dikan jaagt in Colombia op kwalificatiepunten

Team Suriname naar Argentinië voor South American Games 2026.
Sport

Surinaamse sporters klaar voor South American Games in Santa Fe

Jonge Green Guardians ontvangen waardering van Self Reliance
Sport

Self Reliance eert Surinaamse U-14-selectie na zilveren prestatie in CFU Challenge Series

Surinaamse schaakdelegatie ondanks uitdagingen aanwezig in Oezbekistan
Sport

Suriname vertegenwoordigd op grootste schaakevenement ter wereld

JOS investeert in herstel en veiligheid van kunstgrasvelden
Sport

JOS start rehabilitatie van kunstgrasvelden door heel Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws