• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Deelnemers aan bizarre competitie worden beloond voor het niets doen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 juni 2021 08:00
in Nieuws
in

GFC NIEUWSREDACTIE- Jaarlijks wordt in Zuid-Korea, een ontspannende wedstrijd of beter gezegd, een “doe-niets”-wedstrijd gehouden in de “helende bossen” op het zuidelijke eiland Jeju.

De bossen staan ook bekend als een plek voor therapeutische programma’s, meldt Oddely.

Het uitgangspunt van het spel is uiterst eenvoudig: voor 90 hele minuten niets doen. De winnaar is de persoon die de laagste en meest stabiele hartslag heeft.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: 18-jarige vrouw overlijdt tijdens geslachtsgemeenschap op haar huwelijksnacht

Het spel heet Space Out en werd in 2014 gecreëerd door de Zuid-Koreaanse kunstenaar Woopsyang als antwoord op de ‘snelle samenleving’ van Zuid-Korea.

Experts menen dat de pandemiedruk het lichaam en de geest in een virtuele “overlevingsmodus” kan brengen. Tijdens deze ongewone tijden hebben de hersenen mentale rust nodig om verlost te worden van de cyclus van angst.

Foto: Independent

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Rekent op meer ondersteuning en werkopdrachten vanuit overheid.
Suriname

Stichting Unu Pikin hoopvol gestemd na bezoek president

Van 15 euro naar Londen tot honderden euro’s binnen de regio: waarom goedkoop vliegen voor veel Surinamers nog altijd buiten bereik blijft. Foto: TUI op Curaçao
Lifestyle

Goedkope vliegreizen in Zuid Amerika en de Cariben blijven buiten bereik voor Surinamers

Illustratiefoto
Suriname

Akvariet Housing & Infra spreekt geruchten krachtig tegen en kondigt juridische stappen aan

Werkzaamheden gestart aan Braamshoopweg en Shaksjieweg na inspectiebezoek burgervader Bhattoe.
Suriname

Voorstel voor asfaltering Verlengde Braamshoopweg tot Poerwodadi- en Reebergweg

Slechte infrastructuur groeiend probleem voor samenleving.
Suriname

Parlementariër Lau vraagt aandacht voor gevaarlijke staat van wegen

Politie onderzoekt oorzaak ongeval.
Suriname

Terreinauto met vier inzittenden slaat over de kop en belandt in kanaal, inzittenden niet aanspreekbaar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws