• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

De hetze tegen Miss Suriname!

GFC Nieuws Opinie door GFC Nieuws Opinie
8 november 2025 10:38
in Column
appie Koning

Eigenlijk wilde ik me totaal niet bemoeien met het hele gedoe rondom Miss Suriname.

Louter en alleen al omdat het maar een wedstrijd is en daar heb je altijd winnaars en verliezers en uiteraard mensen die het niet eens zijn met de uitslag.

Het niet eens zijn met de uitslag is heel menselijk en gebeurt dan ook wereldwijd en gelukkig ook maar.

Laten we wel zijn we kunnen niet allemaal fan zijn van Real Madrid of dergelijke. Maar om nou een ware hetze te beginnen tegen een dame, nota bene een moeder gaat wel heel erg ver.

Toch besloot de zelfbenoemde analist R. Pinas bijna dagelijks deze dame de grond in te trappen. Mijn vraag is dit dan nodig?

Zelf ben ik van mening van niet en dat het eerder lijkt op een persoonlijke vete jegens haar.

Misschien heeft hij in het verleden wel een blauwtje opgelopen bij haar en dat hij hierom deze hetze is begonnen, ik weet het niet. Maar te ver is ook te ver, althans in mijn optiek hoor.

Nee, ik zeg niet dat je mensen met fluwelen handschoenen moet aanpakken, dat zou ook erg hypocriet zijn van mezelf, gezien ik mensen ook vaak afzaag tot aan hun enkels.

Met dit verschil, dat deze mensen het er echt zelf naar hebben gemaakt en naar mijn weten heeft de nieuwe Miss Suriname niets verkeerds gedaan.

Je kan haar moeilijk de schuld geven dat ze heeft meegedaan en uiteindelijk heeft gewonnen. Ieder normaal mens zal dit begrijpen, behalve Pinas blijkbaar.

De grote vraag is dan ook wat zijn doel is om deze dame finaal onderuit te trappen? Dit antwoord zou hij zelf het beste weten en daar hou ik mij dan ook ver weg van.

Wat ik wel vind, is toch wel dat je op deze manier een persoon en dus een mens, mentaal helemaal kapot kan maken. Heeft Pinas hier wel eens gedacht?

Stel je nou eens voor dat je niet zo sterk in je schoenen staat en je dagelijks de grond in wordt getrapt, wat gebeurt er dan in je brein?

De persoon kan je dusdanig kwetsen dat in dit geval zij zich super onzeker zal gaan voelen en dat dit blijft door etteren als een bacterie in een open wond. Is dat echt waarop Pinas zit te hopen?

En staat hij dan ook in voor de gevolgen die zijn hetze bij haar kan aanrichten? Gevolgen die dusdanig dan ver kunnen gaan tot het ergst denkbare.

Ik zou mezelf niet in de spiegel durven kijken als ik in de krant leest dat een jongedame een einde aan haar leven heeft gemaakt omdat het haar te veel werd en ja dit kan er helaas wel gebeuren. Want we blijven allemaal mens en de 1 is sterker dan de ander.

Ik had liever gezien dat dhr. Pinas zich ergens anders druk over zou maken. Immers is speelt er genoeg in het land. Dagelijks komen er lijken uit de kasten variërend van valse gronduitgiftes tot aan de aankoop van nep goud.

Dagelijkse overvallen, schietpartijen, moorden etc. Schrijf hier een keer kritisch over en voer voor mijn part een hetze tegen de mensen die hier wel iets aan konden doen, denk aan Vortswijk, Rozenhout, Sewdien etc., er zijn genoeg mensen die je wel keihard kan aanpakken.

Maar het lijkt mij dat Miss Suriname nou wel genoeg heeft gehad. De wedstrijd is geweest eenieder mag zijn of haar mening hierover hebben en zelfs uiten, maar daarna is het gewoon weer de orde van de dag!

Laten we opbouwen in plaats van afbreken.

Thanks en een fijn weekend voor eenieder.

Warme groet,

Appie Konig

ShareTweetSend

Meer berichten

keuken koken eten
Column

Nederlandse manier vaatwassen wordt in Suriname niet geaccepteerd omdat het onhygiënisch is

slapen
Column

Hebben dromen echt een betekenis of houden ze ons gewoon voor de gek?

sociale media whatsapp
Column

Oordelen zonder het hele verhaal te kennen is een groeiend probleem op sociale media

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws