• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

De ‘ghetto’ gaat in 2023 verlichting ervaren

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
31 december 2022 08:32
in Nieuws
santokhi en zgn ghette

GFC NIEUWSREDACTIE- Het haast afgelopen jaar 2022 werd ook door middel van een samenzijn afgesloten met de leden van de ghettogroep in Suriname.

President Santokhi gaf aan dat de gevolgen van een zwakke economie en slechte financiële situatie dubbel zo hard voor de ghettogroep zijn geweest. Maar in het jaar 2023 zal deze groep wel de verlichting voelen.

“Wij stappen van objectsubsidie over naar subjectsubsidie. Door deze stap die de regering gaat maken, zal er veel bespaard worden. Deze besparing zal dan worden geïnvesteerd in onder andere infrastructuur, verkavelingen, huizenbouw alsook opleidingen en praktijktrainingen,” zegt de president.

Santokhi verzekerde de aanwezige ghettogroep-leden, dat in 2023 de vruchten zullen worden geplukt en land en volk erop vooruit zullen gaan.

Tot slot bedankte hij de groep voor de inzet in 2022 en wenste hij de leden een goede jaarafsluiting en een productief en werkzaam 2023 toe.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

fastfood drive thru eten restaurant mcdonald
Lifestyle

Grote vraag naar fastfood zorgt voor lange wachttijden en files op kinderdag

verkeersongeval
Suriname

Vrachtwagen kantelt op weg naar Nieuw Koffiekamp, bestuurder gewond

Ameerani Jarbandhan 2
Suriname

DNA-lid Ameerani Jarbandhan dringt opnieuw aan op urgente veiligheidsmaatregelen

VSB X NLD
Suriname

VSB doelt op versterking economische samenwerking bij CEO Roundtable tijdens koninklijk staatsbezoek

diakonessenhuis
Gezondheid

Diakonessenhuis markeert 64 jaar medische zorg en gemeenschapstrouw

Politieagent J.B. gedood bij gewelddadige woningoverval aan de Goede Zorgweg.
Suriname

Politieagent gedood bij woningoverval aan de Goede Zorgweg, twee verdachten gewond

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws