• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dc Para geeft houttransporteurs ultimatum: tot 16 juni productie en machines afvoeren

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 juni 2021 11:11
in Nieuws
hout

GFC NIEUWSREDACTIE- Ondanks de districtscommissaris van Para de rijweg naar Carolina heeft afgesloten voor vrachtverkeer boven vier ton, geven transporteurs van zwaar materieel hieraan geen gehoor.

De slechte staat van de weg maakt dat bewoners van omliggende dorpen geïsoleerd raken. Districtscommissaris (dc) Marlene Joden heeft maandag een spoedmeeting gehad met stakeholders om maatregelen te treffen tegen overtreders.

De politie, de bestuursdienst en de kapiteins van Redi Doti, Cassipora en Kumbasi/Pierre Kondre, hebben dc Joden gevraagd, strengere maatregelen te treffen tegen zwaar verkeer op de rijweg naar Carolina.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Nigeriaanse huizen worden ‘gebotteld’, 14.000 plastic flessen om een huis te bouwen

Er is overeenstemming bereikt om concessiehouders in een spoedcontact aan te zeggen alle hout- en andere zware transporten voorlopig stop te zetten en afspraken te maken.

Houtransporteurs hebben tot en met 16 juni de gelegenheid om hun productie en machines af te voeren uit het gebied.

Volgens Joden moet de weg in goede staat blijven voor de bewoners van de dorpen in het gebied.

Vanaf de Carolinabrug over de Suirnamerivier, rijrichting Mapane, zal in een gezamenlijke actie op strategische posten, opgetreden worden tegen alle overtreders.

Bewoners van de dorpsgemeenschappen houden oog op overtreders en rapporteren continu aan de politie en de andere diensten.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

cultuurtuinlaan scaled
Suriname

Berichten over uitgifte Cultuurtuin aan Chinese particulieren zijn ongegrond

KerstbroodKlein10st0
Lifestyle

Feestwinkels in Paramaribo draaien ongekend goed volgens trendwatcher Wong

Zwaailicht politie Suriname
Suriname

Politie intensiveert controles om verruwing van criminaliteit te stoppen

monorath
Suriname

Ministerie: Volledig onderzoek naar dodelijke schietpartij in uitvoering

Luchtvaartdeskundige Tomas Chlumecky
Suriname

Internationale luchtvaartexpert waarschuwt voor structurele risico’s in Surinaamse luchtvaartsector

pl pertjajah luhur
Suriname

Sterke vriendschap binnen regeercoalitie zichtbaar tijdens viering PL-jubileum

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws