• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Critici verwachten geen afname van de criminaliteit in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 april 2024 07:38 - Geüpdatet op 21 april 2024 03:32
in Suriname
moord misdaad dood crime overleden plaats delict beroving pistool inbraak rover

Critici in Suriname uiten hun bezorgdheid over de verwachte afname van criminaliteit in het land.

Ondanks de voortdurende economische crisis hebben opeenvolgende regeringen niet intensief en structureel geïnvesteerd in criminaliteitsbestrijding. In plaats daarvan worden staatsgelden gebruikt voor zaken die weinig tot geen rendement opleveren.

“Suriname heeft te kampen met een ernstige economische crisis, waarbij de werkloosheid hoog blijft en de levensstandaard van veel burgers aanzienlijk is gedaald,” zegt een van de critici.

“Het is zorgwekkend dat er geen significante inspanningen zijn geleverd om de criminaliteit effectief aan te pakken, terwijl dit een van de belangrijkste zorgen van de bevolking is.”

Het gebrek aan investeringen in criminaliteitsbestrijding heeft geleid tot een toenemend gevoel van onveiligheid onder de bevolking. “Mensen voelen zich steeds minder veilig in hun eigen buurt en vrezen voor hun eigendommen en veiligheid,” voegt de criticus toe.

Critici roepen de regering op om dringend actie te ondernemen en meer middelen toe te wijzen aan de bestrijding van criminaliteit. “Het is tijd dat de regering de veiligheid van haar burgers serieus neemt en concrete maatregelen neemt om de criminaliteit terug te dringen,” aldus de criticus.

ShareTweetSend

Meer berichten

onafhankelijkheidsplein paramaribo suriname
Suriname

Suriname is géén 17de rijkste land, het buitenland plukt ons kaal, stelt Pinas

[Aggregator] Downloaded image for imported item #419370
Suriname

Succesvolle stap in schuldverlichting; focus op onderwijs en gezondheidszorg

[Aggregator] Downloaded image for imported item #419375
Suriname

Simons pleit voor eerlijke boscompensatie en concrete samenwerking met Brazilië

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws