• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Constante kritiek op Santokhi, om er moe van te worden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 juni 2023 20:00 - Geüpdatet op 27 december 2023 04:16
in Opinie
Moe

INGEZONDEN- In het huidige digitale tijdperk, waar sociale media een prominent platform vormen voor publieke discussie, is een fenomeen van voortdurende kritiek op de Surinaamse president Chan Santokhi aan de orde van de dag.

Wat begon als constructieve kritiek lijkt verworden tot een onophoudelijke stroom van negativiteit.

Een bepaalde groep mensen lijkt het als hun roeping te zien om voortdurend punten te scoren en hun populariteit te vergroten door publiekelijk het staatshoofd te bekritiseren.

Deze onophoudelijke kritiek bereikt echter een niveau van overkill dat steeds meer mensen begint te irriteren. Het constante negativisme zorgt voor een vermoeidheid bij het publiek dat hunkert naar constructieve oplossingen en positieve dialoog.

Binnen deze kritiek hebben bepaalde individuen de neiging om zonder enige oplossingsgerichte bijdrage hun gal te spuwen.

Een prominent voorbeeld is een man die regelmatig op verschillende sociale mediakanalen verschijnt, enkel om inhoudsloze kritiek te leveren. Hij portretteert zichzelf bijna heiliger dan de Paus en Moeder Theresa, alsof hij zelf nooit enige fout maakt.

Dergelijke ononderbroken negatieve retoriek doet weinig om constructieve politieke discussie te bevorderen.

Het is tijd om ons te realiseren dat kritiek waardevol kan zijn, maar alleen als deze constructief, oplossingsgericht en in evenwicht is met de erkenning van positieve prestaties.

Laten we ons inzetten voor een evenwichtiger politiek discours in ons mooie Suriname.

R. Pinas

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat GFC het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Meer berichten

winkel boodschappen supermarkt
Opinie

Birti Winkri is terug: sociale hulp of politieke strategie?

sociale media whatsapp
Opinie

Suriname moet sociale media verbieden voor kinderen tot 16 jaar en leerkrachten

keuken eten
Column

Vergeten Surinaamse eettradities maken stille comeback in moderne keukens

vrouw dame javaans
Column

Mooie Surinamers zien vaker hoe hun uiterlijk kansen vergroot

san van der Eugene
Opinie

Status van de wet Rechtspositie Rechterlijke Macht

vriendinnen vrouwen uitgaan feest
Column

Triest hoe uitgaan in Suriname soms wordt ingevuld

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws