• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Commandocentrum bereidt zich voor op verkiezingsuitdagingen van 2025

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
31 oktober 2024 15:30
in Suriname
Stembus verkiezingen

Het Managementteam Verkiezingen 2025, onder leiding van directeur Mohamad Eskak van het ministerie van Binnenlandse Zaken, had een kennismakingsbijeenkomst met het Commandocentrum.

Dit centrum, dat werkt met vertegenwoordigers van onder andere het Korps Politie Suriname, het Korps Brandweer, het Korps Penitentiaire Ambtenaren, en het Nationaal Leger, speelt een cruciale rol in de coördinatie van veiligheid tijdens de verkiezingen.

Tijdens de bijeenkomst benadrukte commandant Bryan Isaacs het belang van de samenwerking tussen de verschillende veiligheidsinstanties.

Het Commandocentrum werd opgericht na de demonstraties van februari 2023, met als doel rust en veiligheid te waarborgen.

In voorbereiding op de verkiezingen van 2025 werkt het Commandocentrum intensief samen met diverse instanties, zoals het Onafhankelijk Kiesbureau en het Centraal Hoofdstembureau, om een soepele verkiezingsperiode te garanderen.

Eskak benadrukte dat de gezamenlijke inspanningen gericht zijn op het bevorderen van een ordelijk verloop van de verkiezingen en het voorkomen van incidenten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

maduro
Buitenland

Impact arrestatie Maduro: regionale stabiliteit in gevaar

vrouw vermoord
Suriname

Dochter spreekt over vermoorde moeder: Ze had een hart voor iedereen

overleden jongetje
Suriname

Herdenking voor Javion en andere kinderen na drama Commewijne

Irfaan Ali
Suriname

Guyana steunt democratische transitie Venezuela en rol Verenigde Staten

man
Lifestyle

Vrouw keert terug uit Nederland en wordt in Suriname herhaaldelijk lastiggevallen door mannen

herder hond
Lifestyle

Herdershondincident toont opnieuw waarom “hij bijt niet” gevaarlijke onzin is

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws