• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

CHS biedt verslag resultaten verkiezingen 2020 aan president

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 februari 2021 07:19
in Nieuws
chs verslag e1612433944716

GFC NIEUWSREDACTIE- De aftredende voorzitter van het Centraal Hoofd Stembureau (CHS), Eugene Merkus, heeft de resultaten van de algemene vrije en geheime verkiezingen van 2020, aan president Chandrikapersad Santokhi aangeboden.

De zittingstermijn van het CHS onder leiding van Merkus is per 31 januari 2021 verlopen.

President Santokhi die het verslag woensdag in ontvangst nam, bedankte het aftredende CHS voor de werkzaamheden die het bureau in de afgelopen jaren heeft verricht met betrekking tot de verkiezingen.

Het staatshoofd zei ook ingenomen te zijn met het feit, dat de nieuwe leden van het Centraal Hoofd Stembureau nog de nodige begeleiding van hun voorgangers zullen krijgen. Het document is behalve als hard copy ook digitaal beschikbaar.

Na dit officieel moment werden in de Congreshal de nieuwe leden door president Santokhi beëdigd. Het CHS wordt vanaf woensdag geleid door Lilawatie Raghoebir. De leden van het CHS worden voor een periode van 6 jaar beëdigd.

Bekijk ook:

Kuldipsingh start herinrichting cruciale kruispunten Van ’t Hogerhuysstraat

Bewoners dringend gewaarschuwd: geen gebruik van water Moeroekreek

Een belangrijke taak van het CHS is de registratie van politieke partijen die willen deelnemen aan de verkiezingen. Het CHS maakt ook de datum en wijze van kandidaatstelling bekend. Na de verkiezingen stelt het CHS de uitslag vast en maakt die ook bekend.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Grote wegwerkzaamheden Van ’t Hogerhuysstraat starten op 28 juni
Suriname

Kuldipsingh start herinrichting cruciale kruispunten Van ’t Hogerhuysstraat

DC Saramacca waarschuwt bevolking na vissterfte bovenloop Saramaccarivier.
Suriname

Bewoners dringend gewaarschuwd: geen gebruik van water Moeroekreek

Suriname op weg naar 600.000 vaten olie-equivalent per dag.
Suriname

S&P Global Energy: Suriname kan meer dan US$17 miljard aan offshore investeringen verwachten in komende vijf jaar

Minister Monorath reikt certificaten uit aan vijftien geslaagde rechterlijke ambtenaren in Courtyard Marriot
Suriname

Minister Monorath reikt certificaten uit aan vijftien geslaagde rechterlijke ambtenaren

schaafijs paramaribo suriname
Lifestyle

‘Suriname en Nederland mag je niet met elkaar vergelijken’

Illustratiefoto
Suriname

Ramcharan voert druk op Bronto Somohardjo maximaal op en eist dat bewijs eindelijk op tafel komt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws