• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Centrale Markt Paramaribo tijdelijk gesloten voor schoonmaak en onderhoud van 4 – 6 juli

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 juli 2025 10:43
in Suriname
centrale markt scaled

Centrale Markt

De Centrale Markt (CMP/VMP) aan de Waterkant zal tijdelijk gesloten zijn van vrijdag 4 juli tot en met zondag 6 juli.

De sluiting is noodzakelijk voor het uitvoeren van een grondige schoonmaak- en onderhoudsbeurt, ter bevordering van de hygiëne, veiligheid en algemene kwaliteit van de marktomgeving.

De werkzaamheden worden als volgt ingepland:

Donderdag 3 juli: Alle markthouders zijn verplicht hun stands volledig leeg te maken en op te ruimen.

Vrijdag 4 juli: De markt zal worden behandeld met insecticiden ter bestrijding van ongedierte.

Zaterdag 5 en zondag 6 juli: Markthouders dienen hun stand grondig schoon te maken en, waar nodig, te renoveren of op te knappen.

Maandag 7 juli: De markt wordt weer normaal opengesteld voor het publiek.

Het districtscommissariaat Paramaribo Noord-Oost benadrukt dat deelname aan deze schoonmaak- en renovatiewerkzaamheden verplicht is voor alle standhouders.

Afwezigheid zonder vooraf schriftelijk ingediende en geldige reden zal leiden tot verwijdering van de betreffende standhouder uit de markt.

“We rekenen op de volledige medewerking van alle standhouders om deze schoonmaakbeurt vlot, ordelijk en efficiënt te laten verlopen,” aldus de markmeester, de heer Sergio Anoesa.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Eid ul-Adha boodschap gekoppeld aan duurzame economische ontwikkeling
Suriname

Suriname Business Forum benadrukt waarden van saamhorigheid en verantwoordelijkheid tijdens Eid ul-Adha

Burgers worstelen met dure vlees- en visprijzen
Suriname

Stijgende prijzen van vlees en vis raken samenleving hard: “Basisvoeding wordt onbereikbaar”

Minister Melvin Bouva en zijn Braziliaanse ambtsgenoot Mauro Vieira tijdens overleg in Brasília ter voorbereiding van het bezoek van president Jennifer Simons.
Suriname

Suriname en Brazilië bereiden officieel bezoek president Simons voor

Automobilisten klagen over filevorming door fastfood drive-thru’s
Suriname

Lange drive-thru rijen veroorzaken verkeerschaos op drukke wegen

Busje rijdt woning binnen: gezin zwaar geschokt na nachtelijk incident
Suriname

Busje rijdt woning binnen: gezin zwaar geschokt na nachtelijk incident

Escalatie familieconflict leidt tot gewelddadig incident aan Khariweg
Suriname

Broer brengt tijdens ruzie om bromfiets jongere broer steekverwonding toe

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws