• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

CBB-directeur vraagt om meer waardering voor inspanningen van medewerkers

Shafely King door Shafely King
7 april 2025 02:00
in Suriname
CBB suriname centraal bureau burgerzaken

Vandaag is de lancering van het digitale uittreksel, waardoor burgers niet langer fysiek naar het CBB hoeven te gaan.

President Chandrikapersad Santokhi benadrukte dat de nieuwe digitale mogelijkheden het proces vereenvoudigen, waarbij gebruikers met enkele klikken een uittreksel kunnen verkrijgen en desgewenst kunnen printen.

Hij verklaarde dat de tijden van onvriendelijke medewerkers en lange wachttijden voorbij zijn.

“Noiti yu af go las yu teng drape. Noiti yu af go dé geconfronteerd nanga deng onvriendelijke ambtenaren sai nyang brede drape,” aldus de president.

In reactie op zijn opmerkingen uitte CBB-directeur Anastatia Pokie haar zorgen op sociale media.

Ze benadrukte de toewijding en inzet van de medewerkers, die vaak onder moeilijke omstandigheden werken. Ze deed een oproep aan de mensen om zich niet te laten ontmoedigen.

“De vooruitgang is onmiskenbaar,” zei Pokie, die als voorbeeld de succesvolle lancering van het eLoket in september 2021 aanhaalde, waarmee bedrijven documenten zoals uittreksels en nationaliteitsverklaringen efficiënt kunnen aanvragen.

De directeur erkent dat er nog steeds uitdagingen zijn, zoals beperkte middelen, maar benadrukt de voortdurende toewijding van het personeel, die vaak onder moeilijke omstandigheden hun werk uitvoeren.

Mis dit niet:

KIBII Foundation en Stichting Kracht voor de Toekomst investeren in jeugd en cultuur

Vertrekkend Franse ambassadeur blikt terug op vier jaar samenwerking en pleit voor ratificatie grensprotocol

Ze roept op tot meer erkenning en waardering voor hun inspanningen, in plaats van kritiek.

Desondanks blijkt uit de praktijk, zoals velen beamen, dat medewerkers vaak als onvriendelijk worden ervaren.

Hoewel de inzet van de mensen wordt erkend, wordt er gepleit voor meer aandacht voor klantvriendelijkheid.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Jong talent schittert tijdens dans- en drumoptreden in Beatrixtheater
Suriname

KIBII Foundation en Stichting Kracht voor de Toekomst investeren in jeugd en cultuur

Nicolas de Lacoste eerder dit jaar tijdens een bezoek aan stg. Mulokot
Suriname

Vertrekkend Franse ambassadeur blikt terug op vier jaar samenwerking en pleit voor ratificatie grensprotocol

Illustratiefoto.
Suriname

Ministerie van Financiën ontkent betalingsachterstanden voor arrestantenvoeding

Grootschalige controleoperatie gaat begin augustus van start.
Suriname

Politie, brandweer en BOG slaan handen ineen voor controles Wanica Zuid-Oost

Dorpshoofd vraagt president om bescherming gezondheid en grondenrechten
Suriname

Dorpshoofd Pikin Saron vraagt president om bescherming gezondheid en grondenrechten

Suriname wil expertise diaspora beter benutten voor nationale ontwikkeling
Suriname

Surinaamse ambassade in Nederland en diasporaorganisatie zetten in op intensievere samenwerking

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws