• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Business class passagiers die naar Suriname reizen worden op handen gedragen, beweert vrouw

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 februari 2024 18:00
in Lifestyle
surinam airways airbus 340 schiphol amsterdam airport scaled

Een Nederlandse vrouw die frequent in business class vliegt, deelt haar uitzonderlijke ervaringen tijdens haar reizen naar Suriname met onze lifestyle redactie.

Volgens haar worden passagiers in de business class vaak “op handen gedragen en bij naam genoemd”. Dat staat in contrast met de service in de toeristenklasse, die volgens haar vaak te wensen overlaat.

“In de economy class ben je ongeacht de luchtvaartmaatschappij meestal echt een nummer. Ik vlieg veel en heb de service van de meeste grote airlines al meegemaakt,” schrijft ze in een mail naar GFC.

Dit komt volgens haar omdat er in de economy klasse simpelweg meer passagiers zijn om te bedienen, waardoor persoonlijke aandacht en service onder druk staan.

Deze opmerkingen werden gemaak naar aanleiding van een artikel op GFC over een Rotterdammer die recentelijk voor het eerst business class vloog naar Paramaribo.

De ervaringen van de inwoner uit de Maasstad bevestigen de beweringen van de vrouw, die benadrukt dat de wereld van verschil niet alleen in de kwaliteit van de stoelen zit, maar ook in de mate van aandacht en service die men ontvangt.

“Zolang ik het mij kan permitteren, zal ik voor langeafstandsvluchten altijd business class vliegen,” verklaart ze vastberaden.

Ze raadt iedereen aan om minstens één keer in hun leven de ervaring van business class op lange afstanden te beleven.

Niet alleen wegens de extra beenruimte en het superieure maaltijdaanbod, maar vooral de persoonlijke aandacht en het gevoel echt gewaardeerd te worden als passagier maken volgens haar het verschil.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Verbranden drugs in Kraka
Lifestyle

Wong uit kritiek op drugsverbranding met banden in Kraka

amsterdam nederland tram ov
Lifestyle

Surinamers eisen integratie van buitenlanders, maar verzetten zich tegen dezelfde eis in Nederland

suriname i love su
Lifestyle

Suriname loopt toeristische kansen mis door gebrek aan duidelijke aanpak

hond
Lifestyle

Waarom schreeuwen Surinamers ‘mars’ om honden weg te jagen?

hond koeparie teek bloedzuiger
Gezondheid

Koeparies met blote handen verwijderen kan gevaarlijke ziekten veroorzaken

paramaribo suriname
Lifestyle

Ondernemer pleit voor grootschalige komst Cubaanse arbeidskrachten naar Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws