• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Buschauffeur zonder rijbewijs staande gehouden door ANRS

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 november 2021 11:25
in Nieuws
BUSSEN BUS VERVOER NVB

GFC NIEUWSREDACTIE- Leden van de afdeling Automatische Nummerplaten en Registratie Systeem (ANRS) in Suriname hebben op 12 november opgetreden tegen lijnbuschauffeurs die de verkeersregels niet naleefden in het verkeer.

Eén chauffeur werd op het Latour project op heterdaad betrapt toen hij bij de doorstroming van het verkeer tijdens het ochtendspitsuur onnodig het verkeer ophield.

De leden van voornoemde afdeling hebben geprobeerd de chauffeur staande te houden, maar deze negeerde echter het bevel en reed door.

Basisschoolleerlingen getraumatiseerd nadat buschauffeur voor hun ogen wordt neergestoken en sterft

Het lukte de wetsdienaren de verkeersovertreder toch staande te houden. Bij navraag naar de bescheiden van het voertuig, kon de man geen rijbewijs en een verzekeringsbewijs tonen aan de politie.

Hem werd ook voorgehouden dat het overige verkeer ernstig last heeft ondervonden van zijn rijgedrag. Aan hem werd een proces-verbaal ter hand gelegd met de eerdergenoemde overtredingen. De eigenaar van de bus moet zich ter verificatie met een geldige bus vergunning aanmelden bij TCT.

De politie doet een dringend beroep op verkeersdeelnemers om zich aan de verkeersregels te houden. Echter moeten zij ervoor zorg dragen dat hun zaken rakende het voertuig in orde zijn.

Mis dit niet:

Traditioneel Gezag Langa Uku geeft groen licht voor drinkwaterstation

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Kapiteins bevestigen steun voor drinkwaterstation in Langa Uku,
Suriname

Traditioneel Gezag Langa Uku geeft groen licht voor drinkwaterstation

klm vliegtuig
Lifestyle

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

Rakesh Gajadhar Sukul
Suriname

Malaria neemt toe onder reizigers naar Suriname: gemiddeld tien besmettingen per maand

UWV onderzoekt ongeveer 52.000 WIA-uitkeringen op mogelijke berekeningsfouten. Ook mensen die inmiddels in Suriname wonen, kunnen onder de herstelregeling vallen.
Lifestyle

‘Surinamers met een WIA-uitkering willen weten of ook hun berekening wordt gecontroleerd’

Nieuwe BAVP'ers geïnformeerd over taken en bevoegdheden.
Suriname

55 militairen beëdigd tot buitengewoon agent van politie

SPWE is gestart met de opleiding Small Business Coach. Zes deelnemers worden opgeleid om kleine ondernemers in Suriname te begeleiden bij het opzetten en ontwikkelen van hun bedrijf.
Suriname

SPWE leidt zes nieuwe coaches op om kleine ondernemers in Suriname te helpen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws