• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Buren wakker door woedende man die Santokhi voor alles wat vies en vuil is uitscheldt

P. Peterson door P. Peterson
29 september 2022 16:00
in Nieuws
schreeuwen agressie gillen boos

GFC NIEUWSREDACTIE- Een man die woont in het noorden van Paramaribo heeft afgelopen maandagnacht ervoor gezorgd dat zijn buurvrouw en haar kinderen abrupt wakker werden ‘geschud’.

De gedupeerde moeder vertelt aan GFC Nieuws dat ze rond een uur of kwart voor drie in de ochtend wakker werd door zeer luid geschreeuw van een man.

Toen ze na te zijn bekomen van de schrik naar buiten keek om na te gaan wat er aan de hand was dacht ze dat er mogelijk alarm werd geslagen vanwege dievenbezoek.

Het bleek echter haar buurman te zijn die op zijn balkon op zeer luide toon de meest vulgaire scheldwoorden uitschreeuwde en zijn enorme woede richtte op de regering Santokhi.

“Onze buurman heeft de president van Suriname en een aantal ministers op zo’n ‘onchristelijk’ tijdstip voor alles wat vies en vuil is uitgescholden tijdens een gesprek met zijn mobiel. Hij heeft ons zeker een half uur wakker gehouden met zijn gebrul”, haalt ze aan.

GFC Nieuws verneemt dat de echtgenote van de woesteling ook op het balkon kwam om hem proberen te kalmeren. Maar dat had geen effect, de man raasde als door een duivel bezeten door.

Tijdens de scheldkanonnade kwam duidelijk naar voren dat hij het staatshoofd en zijn ministersteam de schuld geeft van zijn financiële problemen.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Volgens Pinas klopt het dat Suriname economische risico’s kent, maar betekent dat niet automatisch dat de SRD richting SRD 50 of hoger zal schieten.
Suriname

‘Ramcharan maakt samenleving onnodig bang met waardedaling SRD’

Minister Pokie in gesprek met haar Braziliaanse ambtgenoot
Suriname

Suriname en Brazilië bespreken samenwerking rond sociale bescherming

President Simons stapt in het vliegtuig op weg naar Brazilië en de Dominicaanse Republiek
Suriname

Simons zoekt in Brazilië en Dominicaanse Republiek naar economische kansen

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Illustratiefoto
Suriname

Groot verdriet na overlijden van 19-jarige verkeersslachtoffer

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws