• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Bromfietser mogelijk met zeer hoge snelheid betrokken bij dodelijk verkeersongeval

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 augustus 2024 16:01 - Geüpdatet op 5 augustus 2024 07:26
in Suriname
Kaarsen kaars

De 21-jarige bromfietser A.S. is in de morgen van dinsdag 19 mei in het ziekenhuis overleden.

Er zijn aanwijzingen dat de 39-jarige bromfietser M.S. mogelijk met een zeer hoge snelheid reed ten tijde van een tragisch verkeersongeval zondag.

M.S. is op de ochtend van zondag 4 augustus overleden in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo na betrokken te zijn geweest bij een verkeersongeval aan de Benjaminstraat.

De politie van Munder werd op 4 augustus door het verplegend personeel van het ziekenhuis op de hoogte gesteld dat M.S. aan zijn verwondingen is overleden.

Uit het voorlopig onderzoek blijkt dat M.S. op de bewuste dag een aanrijding kon voorkomen door uit te wijken voor een fietser die uit een inrit aan de Benjaminstraat kwam. Hierdoor kwam hij ten val op het wegdek, liep ernstige verwondingen op en was niet aanspreekbaar.

Zonder de politie in te schakelen, werd de gewonde bromfietser M.S. met een ontboden ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo gebracht, waar hij overleed.

De fietser reed na het ongeval door en is nog niet geïdentificeerd.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Volgens Pinas klopt het dat Suriname economische risico’s kent, maar betekent dat niet automatisch dat de SRD richting SRD 50 of hoger zal schieten.
Suriname

‘Ramcharan maakt samenleving onnodig bang met waardedaling SRD’

Minister Pokie in gesprek met haar Braziliaanse ambtgenoot
Suriname

Suriname en Brazilië bespreken samenwerking rond sociale bescherming

President Simons stapt in het vliegtuig op weg naar Brazilië en de Dominicaanse Republiek
Suriname

Simons zoekt in Brazilië en Dominicaanse Republiek naar economische kansen

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Illustratiefoto
Suriname

Groot verdriet na overlijden van 19-jarige verkeersslachtoffer

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws