• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bromfietsbestuurder na aanrijding niet aanspreekbaar, rijbewijs veroorzaker ingevorderd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 oktober 2022 12:00
in Nieuws
politie 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie van Leiding (Suriname) kreeg op 10 oktober telefonisch een melding van een aanrijding aan de Commissaris Weythingweg tussen een auto en een bromfiets, waarbij de bromfietsbestuurder vermoedelijk zware lichamelijke letsels heeft opgelopen.

De wetsdienaren speelden in op de melding en bij aankomst op de locatie troffen zij de bromfietsbestuurder Sherali R. (47) die niet aanspreekbaar was en van pijn kermde op de langs de weg lopende berm aan. Het rijtuig lag niet ver van het slachtoffer alsook een grijs gelakte auto.

De politieambtenaren constateerden dat de autobestuurder Sandeep J. over de Commissaris Weythingweg reed. Hij kwam vanuit het westen en ging richting het oosten, terwijl de bromfietser in de tegenovergestelde richting reed.

Ter hoogte van pand nummer 76 verliet Sandeep door tot nog toe onbekende reden zijn rijhelft en kwam op dat van zijn tegenligger. Daarbij kwam zijn auto tegen de bromfiets van Sherali aan met als gevolg de aanrijding.

Het verkeersslachtoffer heeft vermoedelijk zware lichamelijke letsels opgelopen en werd per ontboden ambulance afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Hij is ter verpleging opgenomen in de ziekeninrichting en is niet aanspreekbaar.

De bestuurder Sandeep die in het bezit is van een geldig Surinaams rijbewijs verkeerde niet onder invloed van alcohol. Hangende het onderzoek is zijn rijbewijs ingevorderd. Beide voertuigen zijn ter herkeuring door de politie in beslag genomen.

De zaak is overgedragen aan Verkeers Unit Midden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

oostburg marcel
Suriname

Oostburg: VHP’ers zouden opdracht hebben gegeven tot illegale afgraving opvulzand en waste van de overheid

adhin en saoedische amb
Suriname

Adhin ziet Saoedi-Arabië als strategische partner voor olie- en gasontwikkeling

spiegel depressief
Lifestyle

Moeder beledigt dochter jaren over lichaam en kinderen grijpen in

landbouwtraining DNL
Suriname

De Nieuwe Leeuw verzorgt succesvolle vierde landbouwtraining in oculatie en marcotering

vijent en 1 voor 12 vismale binnenland
Suriname

Districtscommissaris Marvin Vijent ondersteunt kwetsbare gezinnen Papatam

leraressen school
Lifestyle

‘Surinaamse leerkrachten dienen ook buiten school netjes gekleed te zijn’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws