• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Braziliaanse minister Mauro Vieira in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 November 2023 13:59
in Suriname
Ambassadeur-minister-president-minister

Speciaal ter gelegenheid van de 48ste viering van de Staatkundige Onafhankelijkheid van de Republiek Suriname, heeft de Braziliaanse minister van Buitenlandse Zaken, Mauro Vieira, een bezoek gebracht.

Minister Vieira en zijn delegatie zijn gearriveerd op vrijdag 24 november 2023 op de Johan Adolf Pengel Internationale Luchthaven. De bewindsman werd opgewacht door minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking.

Tijdens de viering van 48 jaar Staatkundige Onafhankelijkheid zal de minister deelnemen aan verschillende activiteiten. Hij heeft inmiddels een beleefdheidsbezoek gebracht aan president Chandrikapersad Santokhi. Het staatshoofd sprak van de eer minister Vieira te mogen verwelkomen.

De president heeft de agenda van de regering gedeeld met de Braziliaanse functionaris en herinnerde eraan dat het bezoek van minister Vieira niet de eerste is, aangezien hij Suriname eerder heeft bezocht en dat het land eerder meerdere delegaties uit Brazilië heeft ontvangen.

President Santokhi toonde zich dankbaar dat minister Vieira de uitnodiging heeft aanvaard om deel te nemen aan de onafhankelijkheidsviering. Verder gaf het staatshoofd aan dat Suriname een goede samenwerking heeft met Brazilië op zowel bilateraal als regionaal niveau.

Beide landen onderhouden een vruchtbare samenwerking gekenmerkt door wederzijds respect, begrip en het vertrouwen dat gezamenlijke inspanningen tot nog groter succes zullen leiden.

Minister Vieira sprak tegenover president Santokhi zijn dank uit voor de hartelijke ontvangst van hem en zijn delegatie. Hij betuigde eveneens zijn condoleances vanwege de tragedie in Matawai.

Tijdens het onderhoud met president Santokhi zijn verschillende actuele onderwerpen besproken, zoals het beschermen van het Amazonewoud, COP 28, gas & olie. De ontmoeting heeft plaatsgevonden op het Kabinet van de President, in aanwezigheid van minister Ramdin.

 

ShareTweetSend

Meer berichten

paramaribo suriname verkeer straat politie kps
Suriname

Politie houdt verkeerscontroles: 180 voertuigen gecontroleerd in Commewijne

geld dollar
Suriname

Minister Baasaron: Ondernemers hebben meer nodig dan alleen financiering

defensie nl leger
Suriname

Defensie blijft ondanks uitdagingen de ruggengraat van Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws