• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Carrière vrouw transformeert zich en is nu zorgzame huisvrouw: ‘mijn man is de baas’

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
21 februari 2022 18:00 - Geüpdatet op 6 mei 2022 05:09
in Lifestyle
rebecca

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Rebecca was naar eigen zeggen een ‘boze feminist’, en onthuld nu die overtuiging te hebben opgegeven om huisvrouw te worden.

De Amerikaanse had een topbaan en werkte als ingenieur in New York. Nu doet ze niets liever dan haar man verzorgen en zijn eten klaarmaken.

De aanstaande moeder zei dat ondanks ze opgroeide in een traditioneel huishouden, ze snel feministische ideeën kreeg na haar studieperiode.

Rebecca: “Hoe mannelijker ik werd, hoe minder gelukkig ik was. Ik vocht steeds tegen mijn vrouwelijke energie.”

Toen ze haar man James leerde kennen, onderkende zij dat ze nog heel erg in haar ‘feministische mindset’ zat.

Rebecca en haar man James zijn inmiddels al langer dan een jaar getrouwd.

“Ik besefte dat als ik echtgenote wilde worden, ik die rol echt op me moest nemen”, vertelt Rebecca Barrett die zich nu aan haar man onderwerpt tijdens een recente podcast.

“Vrouwen denken dat onderdanig zijn betekent dat een man over je heen kan lopen, maar onderdanig zijn betekent vertrouwen hebben in de besluitvormingsvaardigheden van je man,” zei ze.

Naast het nemen van een ondersteunende rol in de relatie, besteedt Rebecca ook elke dag tijd om er op haar best uit te zien voor haar man.

“Ik zorg ervoor dat ik er goed uitzie voor hem, omdat ik wil dat hij me wil, ik wil niet dat hij buitenshuis snoept” voegde ze eraan toe.

foto: ig/iamrebeccabarrett

ShareTweetSendSend

Meer berichten

man heer selfie telefoon camera
Lifestyle

Ongevraagd foto’s maken zorgt voor groeiende irritatie in Suriname

Roken stoppen
Gezondheid

Geor Hering haalt hard uit naar rokende en drinkende ouders

vliegtuig boeing transavia
Lifestyle

Nederlanders gaan dit jaar niet naar Suriname: ‘Wij kiezen voor Zuid-Spanje’

witte broek paskamer
Lifestyle

Vrouwen boos omdat passen van witte broeken in Paramaribo wordt verboden

kapper haren knippen kapsalon
Lifestyle

Puntige kunstnagels van kapsters zorgen voor irritatie bij klanten

koppel relatie liefde
Lifestyle

Samenwonen zonder contract blijft norm in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws