• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bouterse zal in beroep gaan tegen vonnis

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 August 2021 16:13
in Nieuws
bouterse

GFC NIEUWSREDACTIE- Ex-legerleider tevens oud-president van Suriname, Desi Bouterse, gaat in hoger beroep tegen het vonnis van de Krijgsraad.

Dat zegt zijn advocaat, Irvin Kanhai.

Bouterse kreeg vandaag ook in zijn verzetzaak in het 8-decemberstrafproces 20 jaar celstraf opgelegd gekregen. Dit was een bekrachtiging van het eerder uitgesproken vonnis van 2019.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Een mannenleven is veel harder en moeilijker dan een vrouwenleven, dames krijgen alles cadeau

Bouterse maakte gebruik van zijn zwijgrecht, hetgeen leidde tot een snelle afhandeling van de verzetzaak omdat er geen nieuwe bewijzen werden aangeleverd.

De Krijgsraad stelde vandaag dat er geen nader onderzoek heeft plaatsgevonden, omdat Bouterse zich steeds op zijn zwijgrecht heeft beroepen.

Advocaat Hugo Essed, die de nabestaanden vertegenwoordigd, verwacht dat ook het hoger beroep snel zal worden afgehandeld.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

suriname auto gow2 paramaribo
Lifestyle

Trendanalist constateert groeiende kloof tussen klagen en kansen op de arbeidsmarkt

koppel relatie overspel suriname vreemdgaan
Lifestyle

Patricia Wong ziet vrouwen in Suriname vaker kiezen voor meerdere relaties in het geheim

suriname paramaribo centrale markt 1
Lifestyle

Geen bewijs dat merendeel Surinamers zwakbegaafd is

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws