• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Bouterse roept leden op tot kalmte en rust, valse massaoproep op social media

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
31 januari 2023 17:55 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:35
in Nieuws
valse massaoproep

GFC NIEUWSREDACTIE- “Volgt u alleen de officiële berichten van de partij. Er is momenteel een flyer in omloop die niet van NDP komt.”

Zo laat de Nationale Democratische Partij (NDP) onder leiding van Bouterse weten in een verklaring. De NDP-leider roept zijn achterban op tot kalmte en rust.

Vandaag heeft de waarnemend procureur-generaal Carmen Rasam in hoger beroep 20 jaar gevangenisstraf geëist tegen ex-legerleider Bouterse voor moord en vorderde zijn gevangenneming.

Rasam is uitvoerig ingegaan op de getuigenverklaringen en bewijzen, waaruit blijkt dat Bouterse verantwoordelijk gesteld moet worden voor medeplegen van de moord op 15 mannen op 8 december 1982. Er zijn volgens Rasam genoeg bewijzen geleverd tijdens het proces.

In de verklaring zegt de NDP dat het strafproces zijn normale gang heeft en normaal voortgang moet vinden. Dit is nog niet het einde van dit proces. De advocaat moet onder meer ook nog aan het woord komen en zijn pleidooi houden. Ook Bouterse zal in een later stadium zijn laatste woord moeten voeren.

Bekijk ook:

Hervorming staatsbedrijven sleutel tot duurzame economische groei

‘Leenauto’s voor onschuldige slachtoffers van verkeersongelukken in Suriname’

“Ten slotte zullen de rechters pas hun oordeel vellen, na in deze fasen nog de actoren gehoord te hebben. Houd u allen dus het hoofd koel en volgt uitsluitend de instructies vanuit de leiding van de NDP.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Illustratiefoto.
Suriname

Hervorming staatsbedrijven sleutel tot duurzame economische groei

paramaribo suriname straat verkeer stoplicht
Suriname

‘Leenauto’s voor onschuldige slachtoffers van verkeersongelukken in Suriname’

Op routes van acht tot twaalf uur, zoals Nederland naar Suriname, vallen de beperkingen van economy extra op. Foto: Schiphol security check
Lifestyle

‘9-urige vlucht naar Suriname in economy class is enorm vernederend’

Anushka Ramdjielal is nieuwe directeur Nationaal Woningbouwfonds met duidelijk doel. Foto: CDS
Suriname

Nieuwe directeur Woningbouwfonds wil honderden huizen bouwen voor gewone Surinamers

Jongeman overlijdt na escalatie van woordenwisseling in Johannes Mungrastraat
Suriname

Vechtpartij na verkeersconflict eist leven van 21-jarige

Obductie bevestigt misdrijf in zaak overleden vrouw aan Suralcoweg
Suriname

Onderzoek naar overleden vrouw in Para overgedragen aan afdeling Kapitale Delicten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws