• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Botsing op Welgedacht C Weg resulteert in aanzienlijke blikschade, geen gewonden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 maart 2024 06:22
in Suriname
aanrijding verkeersongeval politie

Omstreeks 16.40 uur vrijdagmiddag vond er een aanrijding plaats aan de Welgedacht C Weg ter hoogte van de Ozir Chanweg tussen een pick-up en een Toyota Spacio.

Kort voor de aanrijding reden beide voertuigen over de Welgedacht C weg gaande in de richting van de Magentakanaalweg, waarbij de pick-up voor reed en de Spacio als derde voertuig achter de pick-up reed. Ter hoogte van de Ozir Chanweg sloeg de bestuurder van de pick-up rechtsaf.

De bestuurder van de Toyota Spacio, die dit niet doorhad, haalde in met als gevolg de aanrijding. De bestuurder van de Toyota Spacio belandde vervolgens deels in de aangrenzende goot.

Gelukkig raakte niemand gewond bij deze aanrijding. Beide voertuigen hebben echter aanzienlijke blikschade. De veroorzaker van de aanrijding verkeerde niet onder invloed van alcohol en is in het bezit van een geldig Surinaams rijbewijs.

Dit incident benadrukt het belang van alertheid in het verkeer. Het komt vaak voor dat bestuurders ervoor kiezen om voertuigen in dezelfde rijrichting in te halen zonder rekening te houden met het feit dat een van de voertuigen van richting kan veranderen. Wees daarom te allen tijde alert en voorzichtig op de weg, waarschuwt de politie.

Mis dit niet:

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Woning in Paramaribo. Illustratiefoto.
Lifestyle

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

“Elk kind moet naar school”.
Suriname

Landelijk schoolpakkettenproject ondersteunt 25.000 leerlingen

Pinas wil dat de EBS-directie vandaag nog wordt ontslagen vanwege de aanhoudende puinhoop. Foto EBS-directeur Leo Brunswijk.
Suriname

Pinas eist acuut ontslag van EBS- directie na zoveelste stroomellende

Van internationale luchthaven naar toeristische groeizone.
Suriname

Nieuw Holiday Inn-hotel aangekondigd nabij internationale luchthaven EAG

DNA treft voorbereidingen voor tweede Jaarrede van president Simons
Suriname

Tweede Jaarrede Simons tegen achtergrond van nieuwe ontwikkelingsagenda richting 2030

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws