• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bevelhebber van het Nationaal Leger bezoekt Territoriaal Commando Zuid

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 juni 2024 05:02
in Suriname
bevelhebber van het Nationaal Leger- Kolonel Werner Kioe A Sen

De bevelhebber van het Nationaal Leger, Kolonel Werner Kioe A Sen, heeft een werkbezoek gebracht aan het Territoriaal Commando Nationaal Leger Zuid (TCNL-Z) in de Ayoko Kazerne, ook bekend als BBZ.

Tijdens zijn bezoek sprak hij de leiding en het personeel toe en gaf hen de gelegenheid om vragen te stellen.

In zijn toespraak presenteerde Kolonel Kioe A Sen een overzicht van de investeringen die dit jaar moeten plaatsvinden en de uitgebreide carrièremogelijkheden voor het personeel. Hij benadrukte het belang van discipline en een goede fysieke gesteldheid als fundamentele waarden binnen het leger.

De bevelhebber onderstreepte ook dat de feedback van het personeel zeer waardevol is voor het verder aanscherpen van het operationeel beleid. Hij moedigde het personeel aan om hun ideeën en suggesties te blijven delen om zo gezamenlijk de operationele efficiëntie en effectiviteit te verbeteren.

Kolonel Kioe A Sen’s bezoek en toespraak werden positief ontvangen door het personeel van TCNL-Z, die de betrokkenheid en de toewijding van de bevelhebber waardeerden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

wegverzakking Para
Suriname

Verzakking bij kilometer 33 vormt risico voor verkeer richting Zanderij

gramoxone gramaxone paraquat herbicide spuit
Lifestyle

‘Inwoners Saramacca spuiten verdelgingsmiddel Gramoxone zonder oog voor risico’s’

johannes mungrastraat suriname
Suriname

Emotionele autorijders mijden kruispunt in Paramaribo na zwaar ongeval

winkel boodschappen
Lifestyle

Surinaamse overheid kan levensmiddelenprijzen niet zomaar verlagen

Uitstrijkje e1602596412106baarmoederkanker
Gezondheid

Baarmoederhalskanker blijft stille bedreiging voor vrouwen in Suriname

Lantiwei Dey 17 januari 2026
Suriname

Lantiwei Dey geeft krachtige impuls aan dorps- en gebiedsontwikkeling Beneden-Cottica

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws