• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

BEP bij 46 jaar Onafhankelijkheid: Suriname op sociaaleconomisch gebied nog afhankelijk

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 november 2021 03:44 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:05
in Nieuws
BEP logo 640x360 1

INGEZONDEN– 46 jaar Srefidensi politieke onafhankelijkheid heeft ons helaas nog geen sociaaleconomische onafhankelijkheid kunnen bezorgen, ondanks onze legio natuurlijke hulpbronnen.

Omdat onafhankelijkheid niet bestaat. Alles en iedereen is van elkaar afhankelijk. Zelfstandigheid bestaat wel. We kunnen zelfstandig onze hersens gebruiken om duurzame ontwikkeling te organiseren en realiseren.

De partij voor Broederschap en Eenheid in de Politiek(BEP) ziet duidelijk een toekomstperspectief waarin Suriname een bloeiende natie is omdat al onze rechtmatige instrumenten worden aangewend en ingezet en zo al onze instituties worden versterkt om onze democratische rechtstaat als geheel op rechtvaardige wijze te kunnen handhaven; ook op sociaaleconomisch gebied.

Door werkgelegenheid te creëren via decentralisatie, diversificatie, industrialisatie. Door gericht beleid voor gelijke kansen van scholing en opleiding, door gericht beleid voor effectieve gezondheidszorg, door gericht en prudent beleid om de productiviteit op te voeren en onze inkomsten te verhogen, en ook onze uitgaven af te stemmen op onze verdiensten en besparingen.

Sterke instituties van zowel gouvernementele als niet-gouvernementele organisaties moeten sterk genoeg zijn de orde in onze groeiende samenleving te handhaven.

Zowel politiek, economisch als maatschappelijk en in de zin van duurzame ontwikkeling voor ons land inclusief het binnenland.

Sterke instituties die land, volk en natuur duurzaam beschermen tegen corruptie, armoede, uitbuiting en uitroeiing van de natuur.

We zijn als 46-jarigen oud genoeg zelfstandig te denken om samen te werken om duurzame ontwikkelingsdoelen te realiseren. Oud genoeg om bewust onze eigen verantwoordelijkheid voor onszelf als Surinamers te nemen en te dragen.

Mis dit niet:

Bromfietser komt om bij verkeersongeval, zusje (16) zwaargewond (update)

Brunings: Local Content Summit moet koers van Suriname tot 2050 bepalen

BEP wenst u een veilige en bezinningsvolle Srefidensi 2021

BEP Media Team

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Candlelight vigil in Suriname voor slachtoffers tragische MV Barima-ramp
Suriname

Bromfietser komt om bij verkeersongeval, zusje (16) zwaargewond (update)

minister brunings
Suriname

Brunings: Local Content Summit moet koers van Suriname tot 2050 bepalen

OGM werkt aan geïntegreerd systeem voor monitoring van biodiversiteit en milieu
Suriname

Nieuw monitoringssysteem moet biodiversiteit en natuurbeheer in Suriname versterken

Vervuiling door goudwinning. Illustratiefoto.
Suriname

Matawai luidt alarm over mogelijke illegale goudwinning: bescherming van Saramaccarivier staat op het spel

LVV zet in op duurzame voedselproductie voor kwetsbare groepen
Suriname

LVV doneert 100 groenteplanten aan Esther Stichting ter bevordering van voedselzekerheid en gezonde voeding

Gemeenschap, gezondheid en landbouw centraal tijdens KPS-evenement in Saramacca
Suriname

Directoraat Veeteelt brengt kennis dichter bij de gemeenschap tijdens Mini Info Beurs in Saramacca

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws