• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Belastingfunctionarissen Girwar en Wijnerman ontvangen beschikkingen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
27 januari 2024 11:45
in Suriname
b giwar

De waarnemende posities van het hoofd van de douane en de directeur der belastingen, zijn definitief omgezet.

Charda Girwar is nu officieel hoofd van de douane en Marita Lautan-Wijnerman, is hoofd der Belastingen.

De belastingfunctionarissen hebben op 26 januari 2024 hun beschikkingen mogen ontvangen uit handen van minister Stanley Raghoebarsing van Financiën en Planning.

De overhandiging van de beschikkingen voor hun vaste aanstelling heeft plaatsgevonden tijdens de dankdienst die in het kader van de Internationale Douanedag werd gehouden in de Sint Petrus en Paulus Kathedrale Basiliek.

Girwar en Wijnerman, zijn bij die gelegenheid door de minister benoemd.

Minister Raghoebarsing acht het van belang de rechtspositie van de twee ambtenaren in orde te hebben.

“Dit zodat ze met meer gezag en power hun functie kunnen uitoefenen”, aldus de bewindsman.

Volgens directeur Wijnerman moet zowel de douane als de belastingdienst naar een hoger niveau worden getild, waarbij men klantgerichter te werk gaat. “Wij gaan gezamenlijk dit werk doen. We kijken naar de inkomsten van de staat hetzij via directe belasting of de indirecte belasting. Dat is de douanebelasting”.

Binnenkort zal gewerkt worden aan reorganisatie en modernisatie, om de processen effectiever te laten verlopen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

tsang
Suriname

Suriname onderzoekt hergebruik oude pompen en versterking waterbeheer

rutu cuisine
Suriname

Rutu Cuisine presenteert visie op culinair toerisme aan ministerie TCT

Monorath
Suriname

INTERPOL ziet grotere rol voor Suriname in bestrijding milieumisdrijven

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Bestuurster na dodelijke aanrijding van 8-jarige scholier heengezonden, rijbewijs ingevorderd

liefde relatie love
Suriname

UMA: bescherm het slachtoffer, deel het filmpje niet verder

Minister André Misiekaba ontvangt een delegatie van Huawei tijdens een presentatie over digitale zorgoplossingen en slimme gezondheidsnetwerken voor Suriname.
Suriname

Huawei presenteert digitale zorgoplossing aan ministerie van VWA

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws