• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bedrijfslevenorganisaties: Onvoldoende garanties na onderhoud met regering over veiligheid voor bedrijven en personeel

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 februari 2023 04:50 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:28
in Nieuws
protest politie bedrijven

GFC NIEUWSREDACTIE- De bedrijfslevenorganisaties VSB en ASFA-Alliantie in Suriname hebben nota genomen van de publieke statements gemaakt door de president en de vicepresident.

Uit het onderhoud met de regering is het duidelijk dat er een spanningsveld is tussen wat het volk wil, wat in het IMF-programma staat en issues van het bedrijfsleven.

Vanuit de organisaties is onder meer naar voren gebracht:

1. Dat we zekerheden willen, dus antwoord op beschikbare capaciteit van veiligheidsdiensten, omdat onze primaire concern de veiligheid van de werknemers onder alle omstandigheden is. De veiligheid van onze medewerkers is non- negotiable.

2. Een effectievere oplossingsgericht samenhangend beleid te voeren waarbij een betere root cause analyse vanuit de regering met relevante stakeholders t.w. vakbonden en het maatschappelijk middenveld ten grondslag ligt.

Wij hebben na de publieke statements en onderhoud met de regering onvoldoende garanties meegekregen over de veiligheid, zowel voor bedrijven als ons personeel.

Het bedrijfsleven onderkent dat toegankelijkheid van de eerste levensbehoeften noodzakelijk is zodat de samenleving niet nog meer de dupe wordt van de huidige ontstane situatie.

De bedrijfsleven organisaties adviseren haar leden de bedrijven weer open te stellen, maar ook de nodige voorzichtigheid en alertheid te betrachten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

monorath
Suriname

Ministerie: Volledig onderzoek naar dodelijke schietpartij in uitvoering

Luchtvaartdeskundige Tomas Chlumecky
Suriname

Internationale luchtvaartexpert waarschuwt voor structurele risico’s in Surinaamse luchtvaartsector

pl pertjajah luhur
Suriname

Sterke vriendschap binnen regeercoalitie zichtbaar tijdens viering PL-jubileum

ADEK anton de kom universiteit
Suriname

Wetenschappelijk personeel AdeKUS hervat beraad: onderwijsactiviteiten opnieuw stopgezet

Argos Suriname 2
Suriname

Argos Suriname viert 60 jaar lokale cementproductie

depressief verdrietig eenzaam huilen
Lifestyle

KIVC vraagt samenleving om aandacht voor eenzame mensen tijdens feestdagen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws