• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Auto vliegt in brand, woning beschadigd in Nickerie

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
20 maart 2025 12:10
in Suriname
auto vliegt in brand

In de vroege ochtenduren van donderdag 20 maart brak er brand uit aan de Fredericiweg in het district Nickerie, waarbij een auto volledig uitbrandde en een houten woning aanzienlijke schade opliep.

Omstreeks 05.45 uur ontving de politie van station Paradise de melding van een woningbrand.

Bij aankomst op de locatie troffen agenten de brandweer aan, die reeds met bluswerkzaamheden was gestart.

De brand was ontstaan in een voertuig dat onder de woning geparkeerd stond en had zich snel verspreid naar de woning.

De 76-jarige M.S., eigenaar van de woning, verklaarde dat hij lag te slapen toen zijn buurman hem wakker maakte.

Bekijk ook:

Kuldipsingh start herinrichting cruciale kruispunten Van ’t Hogerhuysstraat

Bewoners dringend gewaarschuwd: geen gebruik van water Moeroekreek

Bij het verlaten van zijn woning zag hij hoe zijn auto in lichterlaaie stond en de vlammen zich richting zijn huis verspreidden.

Ondanks de snelle inzet van de brandweer liep de woning behoorlijke schroeischade op, terwijl het voertuig volledig uitbrandde.

De afdeling Forensische Opsporing (FO) West stelde bij onderzoek vast dat de brand vermoedelijk werd veroorzaakt door een elektrische storing in de motorkamer van het voertuig.

De woning is aangesloten op het elektriciteitsnet van Energie Bedrijven Suriname (EBS) en is verzekerd tegen brand, evenals het voertuig.

De autoriteiten blijven alert en roepen burgers op om extra voorzichtig te zijn met elektrische systemen in voertuigen en woningen om soortgelijke incidenten te voorkomen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Grote wegwerkzaamheden Van ’t Hogerhuysstraat starten op 28 juni
Suriname

Kuldipsingh start herinrichting cruciale kruispunten Van ’t Hogerhuysstraat

DC Saramacca waarschuwt bevolking na vissterfte bovenloop Saramaccarivier.
Suriname

Bewoners dringend gewaarschuwd: geen gebruik van water Moeroekreek

Suriname op weg naar 600.000 vaten olie-equivalent per dag.
Suriname

S&P Global Energy: Suriname kan meer dan US$17 miljard aan offshore investeringen verwachten in komende vijf jaar

Minister Monorath reikt certificaten uit aan vijftien geslaagde rechterlijke ambtenaren in Courtyard Marriot
Suriname

Minister Monorath reikt certificaten uit aan vijftien geslaagde rechterlijke ambtenaren

schaafijs paramaribo suriname
Lifestyle

‘Suriname en Nederland mag je niet met elkaar vergelijken’

Illustratiefoto
Suriname

Ramcharan voert druk op Bronto Somohardjo maximaal op en eist dat bewijs eindelijk op tafel komt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws