• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ashwin Adhin: Regering Santokhi hield geld achter voor verkiezingscampagne

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 maart 2025 08:00
in Suriname
ashwin adhin

NDP-parlementariër Ashwin Adhin heeft harde kritiek geuit op het financieel-economisch beleid van de regering-Santokhi.

Volgens hem is er geld bewust opgepot om in de aanloop naar de verkiezingen massaal te worden ingezet voor politieke campagnes en om stemmen te kopen.

“Als iemand geld kan oppotten en tegelijkertijd zegt dat er geen geld is, dan is dat een teken van een bedreigend, leugenachtig en meedogenloos beleid,” stelt Adhin.

Hij beschuldigt de regering ervan middelen weg te sluizen, terwijl de samenleving lijdt onder een gebrek aan medicijnen en de slechte staat van infrastructuur.

Volgens de NDP-politicus laat de regering de bevolking jarenlang in armoede leven, om vervolgens vlak voor de verkiezingen plotseling projecten te starten en tegemoetkomingen te doen.

“Als je al die jaren geen gevoel hebt gehad voor het volk, zal dat gevoel na de verkiezingen van 25 mei dan ineens komen?” vraagt Adhin zich af.

Met deze uitspraken zet Adhin vraagtekens bij de intenties van de huidige regering en roept hij op tot transparantie in het financieel beleid.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

petitie inheems kollectief suriname 41
Suriname

“Te lang is er onzekerheid over de erkenning van onze grondrechten… Te lang is er onrecht”

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436245
Suriname

Spanning loopt op bij goudmijn: twee doden na val van berg

aids voorlichting wit santi
Suriname

Succesvolle aidsvoorlichting ter gelegenheid van 14-jarig bestaan SWEC

3 ranjan
Suriname

Diaspora-ondernemers bundelen krachten voor toekomst Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436672
Suriname

Suriname investeert in wereldburgerschap: nieuwe generatie diplomaten in de maak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436659
Suriname

Gangarampandayweg bijna gereed na grootschalige aanpak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws