• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

ASFA tekent MoU met 6 bedrijfslevenorganisaties

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 april 2021 07:19
in Nieuws
asfa e1599906854576

GFC NIEUWSREDACTIE- De Associatie van Surinaamse Fabrikanten (ASFA) heeft een aantal partners geïdentificeerd waarmee een hechtere en formele samenwerking bewerkstelligd kan worden.

Het doel is om meer eenduidigheid richting beleidsmakers te creëren met betrekking tot lokaal ondernemerschap. In dit kader heeft de ondertekening van zes afzonderlijke Memorandum of Understandings (MoU’s) met verscheidene bedrijfslevenorganisaties plaatsgevonden.

De organisaties zullen zich voornamelijk inzetten om individueel dan wel gezamenlijk na te gaan hoe vanuit de private sector een bijdrage te leveren aan de realisatie van hun individuele alsook collectieve doelen.

Tevens zullen de Sustainable Development Goals (SDG’s) leidend zijn in de doelstelling van de samenwerking en zal hiertoe ook daadwerkelijk actie in worden ondernomen.

Het voornemen is om gezamenlijk op te trekken in zaken de private sector regarderende, tevens zullen de vertegenwoordigingen in de diverse organen collectief worden ingezet om het groter doel te bereiken.

Bekijk ook:

Voormalig assistent-luchtverkeersleider Khoeblal roept president op om visie voor toekomst SLM aan te horen

Miss Suriname vraagt respect voor huidige en voormalige titelhouders

De MoU’s zijn getekende door de volgende organisaties:

• De Associatie van Surinaamse Fabrikanten
• De Associatie van Binnenlandse Industriëlen
• De Coöperatieve Vereniging Pluimveeboeren in Suriname
• De Informatie en Communicatie Technologie Associatie Suriname
• De Suriname Hospitality and Tourism Association
• Het Surinaamse Standaarden Bureau
• De Vereniging van Surinaamse Melk Boeren

BEKIJK OOK: Suriname waarheen?

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Khoeblal ziet toekomst voor financieel gezonde SLM binnen twee jaar.
Suriname

Voormalig assistent-luchtverkeersleider Khoeblal roept president op om visie voor toekomst SLM aan te horen

Discussie ontstaan na vergelijking tussen oud en nieuw titelhouder. Foto: Eunike Lioe A Joe, winnaar 2025
Suriname

Miss Suriname vraagt respect voor huidige en voormalige titelhouders

Vanavond gaat de zon later onder dan op andere dagen.
Suriname

Suriname beleeft vandaag de langste dag van het jaar

Bestuurder aangehouden.
Suriname

Bestuurder rijdt twee voetgangers aan, een slachtoffer in kritieke toestand

Lalmahomed en Jarbandhan.
Suriname

Guillermo Feller waarschuwt voor politieke selectiviteit

Militair medisch team versterkt zorg in binnenland Brownsweg.
Gezondheid

Nederlandse ambassadeur bezoekt militairen in Brownsweg tijdens medische samenwerking

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws