• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

ASFA informeert onderwijssector over olie, gas en kansen voor jongeren

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 oktober 2025 10:00
in Suriname
Bilkerdijk asfa

Better Prepared Suriname (BPS) organiseert speciaal voor onderwijsgevenden de lezingenreeks Local Content: Geen nieuwe mode, maar een gamechanger, ook voor u! Het gaat om drie lezingen met een workshop, verzorgd door Wilgo Bilkerdijk, directeur van de Associatie van Surinaamse Fabrikanten (ASFA).

Tijdens deze bijeenkomsten krijgen onderwijsprofessionals de gelegenheid om diepgaande kennis op te doen over de potentie van local content binnen de opkomende olie- en gasindustrie in Suriname.

Daarnaast biedt het programma een platform om te netwerken met collega’s, ervaringen uit te wisselen en gezamenlijk te werken aan de toekomstvisie van het land.

BPS benadrukt dat bewustwording en kennisverspreiding rondom local content cruciaal zijn voor duurzame ontwikkeling.

Onderwijsgevenden zijn daarbij een sleutelgroep: zij vervullen een brugfunctie tussen de maatschappij en jongeren — precies die doelgroep die momenteel nog te weinig informatie ontvangt over de kansen en uitdagingen van olie, gas en local content, terwijl deze ontwikkelingen bepalend zullen zijn voor hun toekomst.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

energie STROOM
Suriname

Caribbean Energy Week 2026 brengt regionale en internationale energiespelers samen in Paramaribo

verwijdering illegale goudmijners proknokkers zijin
Suriname

Zwaarbewapende veiligheidsdiensten aanwezig in Zijin-gebied na verlopen ultimatum

stopbord verkeer suriname
Suriname

Politie waarschuwt: negeren van stopborden leidt tot meer aanrijdingen

maya parbhoe
Suriname

NPS’er Parbhoe uit kritiek op salaris procureur-generaal: “Het is ronduit belachelijk…”

Politie Livorno arresteerde drie verdachten voor diefstal van twee gedemonteerde bromfietsen
Suriname

Politie Livorno pakt drie verdachten op voor diefstal van twee bromfietsen

RIJST LANDBOUW
Suriname

Onvrede onder landbouwers in Nickerie groeit: “Waar zijn de actievoerders gebleven?”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws