• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Arrestatie van Guyanese vissers zonder documenten op Surinaamse wateren

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
13 juni 2024 08:50
in Suriname
Maritieme Autoriteit Suriname Website Images 1200 x 650

Een gemengd team van de politie en de Marine van het Nationaal Leger (NL) hebben in de vroege ochtend van woensdag 12 juni de twee vissers C.P. (24) en R.M. (38) van Guyanese afkomst ter hoogte van de samenvloeiing van de Suriname- en de Commewijne rivier aangehouden.

De wetsdienaren signaleerden omstreeks 05.00 uur een groen gelakte houten SK vissersvaartuig met vier bemanningsleden op de rivier dat uit de richting van Gabadoe voer.

De kapitein van het vaartuig werd tot stoppen gesommeerd, waarbij hij bij een uitgevoerde controle geen bescheiden van het vaartuig en de visvergunning kon overleggen. Naar zijn zeggen waren de documenten bij de eigenaar.

De kapitein D.S. eveneens van Guyanese afkomst en het ander bemanningslid van Surinaamse afkomst beschikten wel over hun bescheiden.

De twee andere bemanningsleden C.P. en R.M. konden geen bescheiden overleggen, aangezien zij illegaal Suriname zijn binnengekomen.

De kapitein en de bemanningsleden werden samen met het vissersvaartuig gedirigeerd naar de aanmeersteiger van Nieuw-Amsterdam, waarna C.P. en R.M. hangende het verder onderzoek ter voorgeleiding zijn overgebracht naar de basis van de Maritieme politie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436941
Suriname

Galibi beschikt nu over 24-uurs stroom na ingebruikname zonne-energiecentrale

agro mcp bouva
Suriname

Suriname en India versterken agro-industrie met overdracht fruitverwerkingsinstallatie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436945
Suriname

Ambassadeur Ike Antonius officieel geaccrediteerd in Brazilië

Foto 2 pesten en Tabakswet
Suriname

Rechtenstudenten verzorgen interactieve voorlichting over pesten en vapen op Anton Resida MULO-school

Moeder zoon moederdag
Suriname

Moederdagviering Pertjajah Luhur staat in teken van waardering voor moeders

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Vrouw steekt ex-partner met ijzeren kurkenopener na mishandeling, beiden aangehouden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws