• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Anti-Corruptie Commissie organiseert wandelloop tegen corruptie in Suriname

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 februari 2025 03:00
in Suriname
CORRUPTIE

De Anti-Corruptie Commissie roept de samenleving op om deel te nemen aan de Anti-Corruptie Wandelloop op zaterdag 8 maart.

Dit initiatief is bedoeld om bewustwording te creëren over de verstrekkende gevolgen van corruptie, die in alle lagen van de samenleving een negatieve invloed heeft.

De commissie benadrukt dat corruptiebestrijding direct bijdraagt aan het verminderen van armoede en het versterken van transparantie en goed bestuur.

De wandelloop start om 16:30 uur vanaf Mgr. Wulfinghstraat no. 2 en vormt een krachtig signaal voor integriteit en eerlijkheid.

Deelnemers lopen niet alleen voor verandering, maar ook voor een toekomst waarin rechtvaardigheid en verantwoordelijkheid centraal staan.

Naast deze sportieve actie zet de Anti-Corruptie Commissie zich actief in met diverse initiatieven om het bewustzijn rond corruptie te vergroten.

Er worden voorlichtingscampagnes, educatieve programma’s en samenwerkingsprojecten opgezet om structureel verandering te bewerkstelligen.

Corruptie heeft diepgaande gevolgen voor de economie, sociale voorzieningen en het vertrouwen in publieke en private instellingen. Daarom blijft de commissie zich inzetten om deze problematiek breed onder de aandacht te brengen en aan te pakken.

Mis dit niet:

‘Met een privéjet naar Schiphol is voor rijke Surinamers geen slimme keuze’

Mond- en neuskapjes beschikbaar voor inwoners Nickerie vanwege rookoverlast

Iedereen die een bijdrage wil leveren aan een transparanter Suriname wordt opgeroepen om deel te nemen aan de Anti-Corruptie Wandelloop. Samen kunnen we een krachtig signaal afgeven tegen corruptie en bouwen aan een eerlijke toekomst.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

N337LR zanderij airport
Lifestyle

‘Met een privéjet naar Schiphol is voor rijke Surinamers geen slimme keuze’

Illustratiefoto.
Suriname

Mond- en neuskapjes beschikbaar voor inwoners Nickerie vanwege rookoverlast

Onduidelijkheid over vermeende aanhoudingen in zaak doodgeschoten Chinese ondernemer.
Suriname

Politie bevestigt nog geen drie aanhoudingen in zaak roofmoord op Chinese ondernemer

Kunstenaar Reinier Asmoredjo.
Suriname

Reinier Asmoredjo brengt kleurrijk straatbeeld van Paramaribo tot leven in nieuwe expositie

Herstelwerkzaamheden aan brugoprit na klachten over schade aan voertuigen
Suriname

Herstelwerkzaamheden aan brugoprit Petrus Cairoweg in Plantage Republiek

Dam langs drie plantages in Commewijne verhoogd en verbreed
Suriname

VCM Plantations versterkt 1.510 meter dam langs plantages in Commewijne

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws