• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Amoksi bezoekt rekruten Korps Penitentiaire Ambtenaren te Ayoko Kazerne

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 september 2024 12:48
in Suriname
amoksi kpa

De minister van Justitie en Politie (Juspol), Kenneth Amoksi, heeft een kennismakingsbezoek gebracht aan de rekruten van het Korps Penitentiaire Ambtenaren(KPA), die aan het eind zijn van hun introductie periode.

De rekruten zijn op woensdag 21 augustus vertrokken naar Ayoko Kazerne te Zanderij.

De minister gaf tijdens zijn speech aan dat het een hele grote groep is maar tegelijkertijd ook antwoord is op het beleid dat er geen personeelstekort moet zijn bij de korpsen.

Aan de rekruten werd voorgehouden de verantwoordelijkheid die hun te wachten staat en de rol die ze hebben te vervullen in het reclassering proces van de gedetineerden.

Het korpshoofd van het KPA, Joyce Pane –Alfaisi, gaf aan dat er gestreefd wordt naar een gelijkgerichte groep die gaat voor resocialisatie, bewaking en beveiliging. Om deze resultaten te bereiken zullen de rekruten moeten samenwerken, samen studeren en met elkaar optrekken.

Bekijk ook:

Marcel Oostburg plaatst kanttekeningen bij berichtgeving over OAS-verklaring rond secretaris-generaal Albert Ramdin

SBF-voorzitter Debipersad levert bijdrage aan internationale energieconferentie

Verder gaf zij aan dat de rekruten voorbeeldig gedrag moeten etaleren want indien het gedrag van een rekruut tijdens de opleiding niet correct is de kans groot is dat deze na de opleiding hetzelfde gedrag gaat etaleren.

Georgine Acton, beleidsadviseur belast met de reorganisatie van het KPA, geeft mee aan de rekruten dat de goede naam van het KPA gewaarborgd moet worden en aangeven dat het een voorbeeld korps is.

De minister benadrukte tot slot dat de enige zorg en ook het belangrijkste waarop de rekruten zich moeten concentreren is dat zij ervoor moeten zorgen dat zij hun opleiding met succes afronden.

De rekruten keerden op 3 september terug naar Paramaribo.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Albert Ramdin.
Suriname

Marcel Oostburg plaatst kanttekeningen bij berichtgeving over OAS-verklaring rond secretaris-generaal Albert Ramdin

20-jarig Suriname Business Forum viert mijlpaal tijdens SEOGS.
Suriname

SBF-voorzitter Debipersad levert bijdrage aan internationale energieconferentie

Regering in overleg over risico’s van ‘Super El Niño’.
Suriname

Suriname treft maatregelen voor mogelijke klimaatcrisis door El Niño

MTN start nieuwe fase met focus op cultuur, natuur en gemeenschapsontwikkeling
Suriname

Mayedu Tourism Network bekrachtigt bestuursstructuur en zet koers naar duurzame toeristische ontwikkeling

Fezara Fraenk nieuwe Liaison Specialist van UNFPA Suriname
Suriname

Ervaren ontwikkelingsprofessional Fezara Fraenk benoemd bij UNFPA Suriname

Beschadigd wegdek vormt gevaar.
Suriname

Gevaarlijke wegverzakking in Maagdenstraat zorgt voor onveilige situatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws