• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Amoksi bezoekt rekruten Korps Penitentiaire Ambtenaren te Ayoko Kazerne

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 september 2024 12:48
in Suriname
amoksi kpa

De minister van Justitie en Politie (Juspol), Kenneth Amoksi, heeft een kennismakingsbezoek gebracht aan de rekruten van het Korps Penitentiaire Ambtenaren(KPA), die aan het eind zijn van hun introductie periode.

De rekruten zijn op woensdag 21 augustus vertrokken naar Ayoko Kazerne te Zanderij.

De minister gaf tijdens zijn speech aan dat het een hele grote groep is maar tegelijkertijd ook antwoord is op het beleid dat er geen personeelstekort moet zijn bij de korpsen.

Aan de rekruten werd voorgehouden de verantwoordelijkheid die hun te wachten staat en de rol die ze hebben te vervullen in het reclassering proces van de gedetineerden.

Het korpshoofd van het KPA, Joyce Pane –Alfaisi, gaf aan dat er gestreefd wordt naar een gelijkgerichte groep die gaat voor resocialisatie, bewaking en beveiliging. Om deze resultaten te bereiken zullen de rekruten moeten samenwerken, samen studeren en met elkaar optrekken.

Verder gaf zij aan dat de rekruten voorbeeldig gedrag moeten etaleren want indien het gedrag van een rekruut tijdens de opleiding niet correct is de kans groot is dat deze na de opleiding hetzelfde gedrag gaat etaleren.

Georgine Acton, beleidsadviseur belast met de reorganisatie van het KPA, geeft mee aan de rekruten dat de goede naam van het KPA gewaarborgd moet worden en aangeven dat het een voorbeeld korps is.

De minister benadrukte tot slot dat de enige zorg en ook het belangrijkste waarop de rekruten zich moeten concentreren is dat zij ervoor moeten zorgen dat zij hun opleiding met succes afronden.

Mis dit niet:

Dorpsgemeenschappen Santigron, Haarlem, Brooklyn en Pikin Poika brengen knelpunten onder aandacht burgervader Bhattoe

Pothole door lekkage ondergrondse waterleiding Dr. Sophie Redmondstraat hersteld

De rekruten keerden op 3 september terug naar Paramaribo.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Bewoners vragen betere voorzieningen en bescherming van rivierwater.
Suriname

Dorpsgemeenschappen Santigron, Haarlem, Brooklyn en Pikin Poika brengen knelpunten onder aandacht burgervader Bhattoe

Herstel pothole draagt bij aan veiligere verkeerssituatie
Suriname

Pothole door lekkage ondergrondse waterleiding Dr. Sophie Redmondstraat hersteld

China verdiept samenwerking met Suriname via ondersteuning rechtshandhaving.
Suriname

Chinese ambassade ondersteunt digitalisering Surinaamse rechtshandhaving

1.092 voertuigen gecontroleerd tijdens Verkeersveiligheidsmaand
Suriname

Politie int ruim SRD 369.000 tijdens verkeersveiligheidscontroles tijdens Verkeersveiligheidsmaand

Illustratiefoto.
Suriname

Winkelier in Saramacca aangehouden voor verkoop alcohol zonder vergunning

NDP kondigt rechtsmaatregelen aan tegen ongeoorloofd logo-gebruik
Suriname

NDP waarschuwt derden voor ongeoorloofd gebruik van partijlogo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws