• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Als je een lening nodig hebt voor een auto, dan verdien je die niet

P. Peterson door P. Peterson
6 maart 2023 05:00
in Lifestyle
vrouw auto rijden

GFC LIFESTYLEREDACTIE -Het lijkt eerder een gewoonte dan een uitzondering. Het kopen van een auto en dat doen met geleend geld.

Voor de meesten schijnt het niets uit te maken of er wel of niet een torenhoge rente bovenop moet worden betaald voor de lening, als zij de auto maar in hun bezit kunnen krijgen.

Maar verscheidene lifestyle deskundigen zijn van oordeel dat het aangaan van een lening om een voertuig te kunnen aanschaffen niets minder betekent dan dat je het niet verdient. Dat je boven je stand wil gaan leven.

Zadana uit het Amerikaanse Florida zegt aan GFC Lifestyle dat je het als gezonde volwassene op financieel vlak helemaal niet goed hebt gedaan als je niet eens in staat bent een auto cash te kopen en dus afhankelijk van een lening bent.

Volgens de influencer moeten mensen leren om tering naar de nering te zetten.

“Als je niet in staat bent dat geld zelf neer te leggen verdien je geen auto. Ga na wat je wel waard bent. Mogelijk een fiets, scooter, het openbaar vervoer of misschien doe je het op geldvlak zo beroerd dan je alleen nog het lopen verdiend”, meent ze.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

nederland winter
Lifestyle

Zonder hulp uit Nederland dreigt instorting van Surinaamse economie

klm schiphol airport
Lifestyle

Wat kost een last-minute ticket naar Suriname vanuit Nederland?

bruiloft trouwen
Lifestyle

Surinaamse dame(29) gespot zonder verlovingsring, bruiloft afgeblazen

eten diner roti
Lifestyle

Eten in Suriname invriezen en meenemen naar Nederland. Mag dat?

voodoo bonumang winti
Lifestyle

Geor Hering haalt fel uit naar geloof in bonuman en waarschuwt voor risico’s

geld euro
Lifestyle

Nieuwe belastingregels: ook Surinaamse Nederlanders overwegen Holland te verlaten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws