• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Alleen als de prijzen fors omlaag gaan maakt Surinaamse president kans op tweede termijn, beweert analist

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
29 juli 2024 18:00
in Suriname
chan santokhi president vhp

GFC Nieuws- analist Pinas legt uit dat de Surinaamse president Chan Santokhi alleen kans maakt op een tweede termijn na de komende verkiezingen als hij erin slaagt de prijzen van levensmiddelen, brandstof en nutsvoorzieningen significant te verlagen.

Volgens de analist is een groot deel van het Surinaamse volk erg boos op het staatshoofd omdat ze door zijn beleid zwaar in hun portemonnee zijn getroffen.

Bovendien heeft de president, samen met zijn ministersteam, niet gekozen om zelf te versoberen. Integendeel, politici lijken zich in luxe te hebben gestort.

Pinas is ook van mening dat het uiterlijk vertoon van de president, die zich met een ruim aantal dure volgauto’s en met veel machtsvertoon door de straten van Suriname verplaatst, hem geen goed heeft gedaan.

Dit heeft de kloof tussen de gewone man en het staatshoofd verder vergroot.

“Santokhi zal alleen een kans maken indien hij kan bewerkstelligen dat de prijzen drastisch omlaag gaan, zodat men ruimer bestedingsruimte krijgt.

Als dat niet lukt en we op dezelfde weg voortgaan, lijkt het mij zeer onrealistisch dat hij een tweede termijn krijgt,” stelt de analist in gesprek met GFC.

Hij wijst erop dat de woede binnen de samenleving in sommige gevallen niet meer weg te werken is. “Een deel van het kiezersvolk is echt helemaal klaar met deze regering, wat ze ook zullen doen.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

basisschoolbegeleiders
Suriname

Leerkrachten opgeleid om leerachterstanden gerichter aan te pakken

zika virus dengue malaria muskiet
Suriname

Werkgroep Chikungunya bespreekt aanpak uitbraak met districtscommissaris Nickerie

Bos oerwoud
Suriname

Groene NGO’s waarschuwen parlement voor grootschalige sojateelt in primair bos

sporten fitness gym
Lifestyle

Spieren maken indruk maar karakter blijft voor veel Surinaamse vrouwen belangrijker

stroom ebs energie paal mast
Suriname

Ondernemers woedend na nieuwe stroomuitval in noordelijk Paramaribo

muziek kunst artiest gitaar instrument
Lifestyle

Pinas noemt niveau van veel Surinaamse muziekbands ronduit beschamend

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws