• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Actief opererende criminele bendes binnen regio midden opgeruimd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 augustus 2024 17:01
in Suriname
verdachten

In de afgelopen periode heeft de afdeling Recherche Midden Suriname verschillende criminele bendes opgerold in verband met diverse gepleegde strafbare feiten binnen regio midden.

Na uitgewerkte informatie en diverse onderzoeksinspanningen met betrekking tot diverse inbraken en berovingen zijn een aantal verdachten ingerekend en in verzekering gesteld.

Tijdens een van de onderzoeken betreffende een roofoverval bij een supermarkt aan de Welgedacht B-weg kwamen de verdachten Kevin M., Derrel R. en Jean Claude A. in beeld en werden zij opgepakt.

Op 19 juli werd ook Joel A. opgepakt door de recherche nadat hij als verdachte in beeld kwam tijdens een onderzoek naar de verdwijning/diefstal van een hoeveelheid gouden sieraden uit een woning.

Op 30 juli werd Gerson T aangehouden door RBT Midden in verband met een beroving van een klant in een Suribet shop aan de Sitalweg enige tijd terug.

Verder is ook een beroving aan de Gobardhanweg van enige tijd geleden opgelost. Een slachtoffer werd vlakbij zijn poort voor zijn woning door een groep gemaskerde mannen beroofd van zijn geld en sieraden.

Uiteindelijk werden Jason P. en Fabian I. in beeld gebracht en aangehouden. In die zaak zijn nog enkele verdachten voortvluchtig en wordt aan hun aanhouding gewerkt.

In een woninginbraak aan Subhaasweg is na intensief speurwerk, de verdachte Orpheo P. in beeld gebracht.
Hij gaf volmondig toe de diefstal te hebben gepleegd en op zijn aanwijzing werd een tweede verdachte Siko P. aangehouden.

Mis dit niet:

Gericht nationaliteitsbeleid moet buitenlands talent voor Suriname toegankelijker maken

Drie verdachten aangehouden na schoten bij Heilig Hartschool te La Vigilantia

Op aanwijzing van deze verdachten werd een grote hoeveelheid van de buitgemaakte spullen zoals twee tv-toestellen, kleren en sieraden aangetroffen en in beslag genomen ten behoeve van de strafvordering.

Een van de verdachten had zelfs een boxershort van de benadeelde aan ten tijde van zijn aanhouding.

Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn alle genoemde verdachten in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Initiatiefwet wil snelle naturalisatie van buitenlandse topsporters mogelijk maken.
Sport

Gericht nationaliteitsbeleid moet buitenlands talent voor Suriname toegankelijker maken

Schietincident bij Heilig Hartschool leidt tot drie aanhoudingen.
Suriname

Drie verdachten aangehouden na schoten bij Heilig Hartschool te La Vigilantia

Suriname wijst alternatief schip van Guyana voor Canawaima-route af
Suriname

Guyana: Suriname wijst alternatief schip voor Canawaima-verbinding af

Heritage Month verbindt Suriname, Amsterdam en nieuwe generaties
Nederland

Surinaamse cultuur, taal en erfgoed centraal tijdens Heritage Month in Amsterdam-Zuidoost

Abrupte stopzetting Canawaima roept vragen op in DNA.
Suriname

DNA-lid Raghoenandan vraagt duidelijkheid over abrupte stopzetting Canawaima-veerverbinding

Bijna 200 passagiers per dag via alternatieve bootroute na uitval Canawaima.
Suriname

Toename passagiersverkeer via alternatieve bootroute tussen Guyana en Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws