• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Acht gewapende en gemaskerde mannen plegen beroving te Afobaka

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 oktober 2023 19:20 - Geüpdatet op 24 oktober 2023 04:56
in Nieuws, Suriname
wapen schot scaled

GFC NIEUWSREDACTIE – Het 38-jarige vrouwelijke slachtoffer A.L. van Chinese afkomst heeft op maandag 23 oktober omstreeks 08.40 uur bij een gewapende beroving bij de 2e Chinese supermarkt op de Afobaka dam in het district Brokopondo, Suriname, een in- en uitschot verwonding aan haar rechterschouder opgelopen.

De politie van Brokopondo deed na melding ontvangen te hebben van de gewapende beroving de locatie aan voor onderzoek en constateerde dat het ging om 8 gewapende en gemaskerde mannen ging, die tijdens de beroving schoten hebben gelost, waarbij de winkelier A.L. geraakt is.

Het slachtoffer werd per eigen gelegenheid vervoerd naar de Medische Zending van Brokopondo, waarna zij voor verdere medische behandeling is verwezen naar de Spoed Eisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. De buit is vooralsnog onbekend.

Na de beroving hebben de verdachten een boot bij de aanmeersteiger weggenomen waarmee zij naar de richting van ‘Mama Ini’ zijn gevaren. Het vermoeden bestaat dat er ook omstanders zijn beroofd.

Het achttal liet de boot op het eiland Kasjoe achter en zette hun vlucht verder in een andere boot die zij met geweld hebben weggenomen van de bootsman M.A.

Op voormelde politiebureau hebben een aantal personen zich aangemeld voor het doen van aangifte tegen deze groep verdachten.

Ook de bestuurder van een Harrier die op zondag 22 oktober omstreeks 17.00 uur door deze groep van zijn vrijheid was beroofd, heeft zich op 23 oktober aangemeld bij de politie.

Aan de opsporing en aanhouding van deze verdachten wordt er gewerkt.

Bekijk ook:

Exportverbod opgeheven: Surinaamse vissers kunnen weer leveren aan de Verenigde Staten

Directie NIS neemt extra veiligheidsmaatregelen na nachtelijke inbraak

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Verenigde Staten heropenen markt voor Surinaamse grondvis.
Suriname

Exportverbod opgeheven: Surinaamse vissers kunnen weer leveren aan de Verenigde Staten

NIS pleit voor permanente beveiliging na inbraak en vernielingen
Suriname

Directie NIS neemt extra veiligheidsmaatregelen na nachtelijke inbraak

Chinese delegatie benadrukt belang van kwaliteit en duurzaamheid bij verdere ontwikkeling CI AdeKUS.
Suriname

Bezoek Wenzhou versterkt culturele brug tussen Suriname en China

Samenwerking tussen CBvS en banken essentieel voor integere financiële sector.
Suriname

CBvS bespreekt financiële integriteit en bankresolutie met Surinaamse bankensector

Surinamers met een Nederlandse bijstandsuitkering mogen geld naar het buitenland sturen, maar gemeenten kunnen bij opvallende geldstromen de financiële situatie controleren.
Lifestyle

Surinamers met Nederlandse bijstand kunnen controle krijgen op bankafschriften bij geldzendingen

Nieuwe grondeigenaren in Coronie opgeroepen te investeren in ontwikkeling district.
Suriname

President Simons: gebruik de grond waarvoor die is uitgegeven en bouw aan de toekomst

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws