• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

ABOP-Brokopondo teleurgesteld over ontslag Pokie, ze is aan een kant gezet als een crimineel

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 juli 2021 07:05
in Nieuws
duim omlaag3

GFC NIEUWSREDACTIE- De afdeling Brokopondo van de politieke partij ABOP is teleurgesteld over het vertrek van Diana Pokie als minister van Grondbeleid en Bosbeheer.

Volgens Abi Pansa van deze afdeling, heeft Pokie eenheid in de politiek gebracht tussen de Saramaccaners en Aucaners. Zij heeft ook enorm hard gewerkt om zetels voor ABOP binnen te halen.

“Tot nu toe weten we niet wat mis is gegaan. De partijleiding heeft nog niets gezegd. We zitten gewoon te wachten. Dit is echt een les voor ons. Wij van Brokopondo moeten ervoor zeggen dat wij bijeenkomen en samenbundelen om in de coalitie vertegenwoordigd te zijn”.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Gevaarlijke klim voor leerlingen afgelegen dorp om online lessen te volgen

“Dit kunnen wij niet accepteren. Diana is de grootste trekker van de Saramaccaners binnen de partij. Er is geen ruzie tussen Saramaccaners en Aucaners, maar dit kunnen wij niet accepteren. Wij Saramaccaners willen ook vertegenwoordigd zijn”.

“Diana Pokie heeft hard gewerkt en keihard oppositie gevoerd tijdens Bouterse 2. Nu zet je haar gewoon aan een kant en wordt ze als een crimineel behandeld”.

“Ik daag de ABOP uit om uit te komen met een verklaring. Laat men zeggen wat Diana heeft misdaan. Dat kunnen ze niet, omdat ze niets verkeerd heeft gedaan,” zegt een teleurgestelde Pansa.

Hij vervolgt: “ze hebben ons gewoon getoond dat ze onbetrouwbaar zijn. Wij hebben geen vertrouwen meer in deze mensen.”

Door Pokie heeft de ABOP de laatste twee verkiezingen een zetel behaald in Brokopondo.

Mis dit niet:

Surinaamse ambassadeur Antonius brengt beleefdheidsbezoek aan ambassadeur van Kameroen

Man grijpt tijdens ruzie partner bij de hals en slaat haar met vlakke hand in gezicht

Over de opvolger van Pokie wordt zondag in een speciale vergadering van de ABOP overleg gepleegd.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Gesprek over bilaterale betrekkingen en Afrikaanse culturele verbondenheid.
Suriname

Surinaamse ambassadeur Antonius brengt beleefdheidsbezoek aan ambassadeur van Kameroen

Verdachte in verzekering gesteld
Suriname

Man grijpt tijdens ruzie partner bij de hals en slaat haar met vlakke hand in gezicht

Kinderbadjes blijven voorlopig gesloten in afwachting van goedkeuring.
Suriname

Groot zwembad Para Aqua Venture Park opent zaterdag opnieuw voor publiek

SOFF-programma moet weerinformatie, klimaatsdiensten en vroegtijdige waarschuwingen verbeteren.
Suriname

Suriname versterkt meteorologische dienstverlening met investering van USD 2,6 miljoen

Het aangetroffen geldbedrag is in beslag genomen en voor bewaring ondergebracht in de kluis van de Centrale Bank van Suriname. Foto: KPS
Suriname

Ook vader aangehouden in zaak rond groot bedrag aan euro’s bij Stolkertsijver

srd surinaamse dollar geld
Suriname

Suriname heeft USD 4,65 miljard schuld, geen USD 8,7 miljard

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws