In Nickerie heeft zich volgens een binnengekomen melding een schietincident voorgedaan waarbij twee personen om het leven zijn gekomen. Het incident zou hebben plaatsgevonden in de omgeving van SPSB/TELESUR.
Volgens de melding zou een man, aangeduid met de initialen B.M., hebben geschoten op A.B., een voormalig Ressortsraadslid. Beide mannen zouden vervolgens zijn overleden op de Spoedeisende Hulp van het Mungra Medisch Centrum (MMC) in Nickerie.
Verdachte zou zichzelf hebben doodgeschoten
Volgens de informatie die is binnengekomen, zou B.M. na het schietincident zichzelf hebben neergeschoten. Ook hij zou aan zijn verwondingen zijn overleden.
De Nickeriaanse correspondent Mones Nazarali meldt dat B.M. verbonden zou zijn aan het Directoraat Nationale Veiligheid (DNV). Deze informatie kon op het moment van publicatie niet onafhankelijk worden bevestigd.
Politie heeft nog geen officiële melding gedaan
De politie heeft vooralsnog geen officiële verklaring over het incident uitgebracht. De omstandigheden waaronder het schietincident heeft plaatsgevonden, evenals de aanleiding en de exacte toedracht, zijn daardoor nog niet officieel vastgesteld.
Nadere informatie van de politie wordt afgewacht. Zodra officiële gegevens beschikbaar zijn, kan meer duidelijkheid worden gegeven over de identiteit van de betrokkenen, de toedracht en het verdere onderzoek.






