• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse dame(29) gespot zonder verlovingsring, bruiloft afgeblazen

Ida Thornhill door Ida Thornhill
2 mei 2026 21:00
in Lifestyle, Suriname
bruiloft trouwen

'Binnen de kring van het koppel zou de schok groot zijn'. Illustratiefoto

Een 36-jarige heer uit Paramaribo heeft zich volgens familie van zijn verloofde van zijn slechtste kant laten zien door haar verbaal te kleineren.

De man zou zijn 29-jarige partner, met wie hij een LAT-relatie had en trouwplannen koesterde voor volgend jaar, vorig weekend in de auto hebben vernederd na een ruzie over haar verlovingsring.

Volgens informatie die GFC Nieuws Lifestyle bereikte ontstond de ruzie toen de man zijn verloofde in de nachtelijke uren ophaalde bij een uitgaansgelegenheid en merkte dat zij de ring, die zij normaal altijd draagt, niet om haar vinger had.

De vrouw verklaarde dat zij vergeten was de ring om te doen toen zij met vriendinnen op stap ging, maar haar partner geloofde dat niet.

Hij zou hebben gedacht dat zij de ring bewust had uitgedaan om de indruk te wekken dat ze nog vrijgezel was.

Familie verbreekt vertrouwen na scheldkanonnade

De moeder van het slachtoffer laat aan GFC Nieuws weten dat de huwelijksplannen na het ‘incident’ direct zijn afgeblazen. Volgens haar was de gebeurtenis voor de familie reden om serieus te twijfelen aan de toekomst van de relatie.

Zij stelt dat een conflict over jaloezie of wantrouwen nooit aanleiding mag zijn om iemand te zo erg te kleineren. Binnen de kring van het koppel zou de schok groot zijn, mede omdat ze dachten dat de relatie stabiel was.

Incident voedt discussie over relationeel geweld

Volgens lifestyleanalist Patricia Wong laat het voorval zien hoe jaloezie en controlegedrag in relaties kunnen escaleren. Ze legt uit dat alle vormen van geweld vaak begint met ogenschijnlijk kleine conflicten, maar ernstige gevolgen kan hebben.

In de kring van de vrouw klinkt steun voor haar besluit om afstand te nemen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

eten diner roti
Lifestyle

Eten in Suriname invriezen en meenemen naar Nederland. Mag dat?

Foto vz & mw Sanches
Suriname

Surinaams team werkt aan brede academische agenda rond slavernijgeschiedenis

monorath
Suriname

Minister Monorath zet koers uit voor veiliger Suriname met focus op wetgeving en preventie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436540
Suriname

Indiase minister van Buitenlandse Zaken brengt historisch bezoek aan Suriname

NDP en VHP verkiezing stemmen
Suriname

Nieuw boek van dr. Ashwin Ramcharan werpt licht op macht achter verkiezingen in Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436542
Suriname

Openbaar Groen en Afvalbeheer viert 45 jaar inzet voor schoon en groen Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws