De politie heeft vandaag en man gearresteerd die een splinternieuwe oven op zijn fiets had. De verdachte werd opgemerkt terwijl hij door de stad reed met het grote apparaat.
Toen agenten hem staande hielden, kon de man niet uitleggen waar de oven vandaan kwam. Dit wekte het vermoeden dat de oven gestolen was of dat de man het apparaat van een dief had gekocht.
Verdachte meegenomen voor verhoor
De politie heeft de man samen met de oven meegenomen naar het bureau voor verder onderzoek. Tijdens het verhoor wordt geprobeerd duidelijk te krijgen hoe de verdachte aan de oven is gekomen.
Het is nog niet bekend of er recent een aangifte is gedaan van een gestolen oven.
De politie roept mensen op die meer informatie hebben over de herkomst van het apparaat om zich te melden.
Ook wie denkt dat de oven van hem of haar is, kan contact opnemen met de politie. Dit kan door langs te komen op het politiebureau Geyervlijt of door te bellen naar nummer 451212.
Bron: KPS







