• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

17-jarige joyrider meldt zich bij politie na dodelijke aanrijding en doorrijden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 januari 2026 22:51 - Geüpdatet op 24 januari 2026 04:59
in Suriname
handboeien aanhouding crimineel arrestatie politie

De 17-jarige joyrider J.M. heeft zich op vrijdagmiddag onder begeleiding van zijn vader, aangemeld bij het politiebureau Zanderij.

De tiener wordt ervan verdacht op zaterdagavond 17 januari een ernstige aanrijding te hebben veroorzaakt op de kruising van de Monplaisirweg en de Indira Gandhiweg, waarna hij is doorgereden.

Bij het ongeval kwam een 70-jarige man later in het ziekenhuis te overlijden.

Auto onbevoegd meegenomen

Uit het onderzoek van het Korps Politie Suriname is gebleken dat J.M. die avond alleen thuis was en rond 22.00 uur zonder toestemming een voertuig meenam.

De auto was eigendom van O.L. en was voor reparatiewerkzaamheden achtergelaten bij de vader van de verdachte. De minderjarige had geen rijbevoegdheid.

Botsing met fatale afloop

De joyrider reed met het voertuig richting het stadscentrum en keerde later terug. Via de Tout Lui Fautkanaalweg reed hij richting de Monplaisirweg.

Op de kruising met de Indira Gandhiweg botste hij met een ander voertuig. De mede-inzittende van dat voertuig, F.U. (70), liep daarbij zware verwondingen op en overleed enkele uren later in het ziekenhuis.

Vlucht en latere bekentenis

Na de aanrijding sloeg J.M. op de vlucht en reed via de Welgedacht B-, Magenta- en Helena Christinaweg naar huis. De schade aan het voertuig werd pas op maandag 19 januari 2026 ontdekt door de vader van de verdachte.

Toen confronteerde hij zijn zoon, die de aanrijding bekende. Nadat via sociale media bekend werd dat het om een dodelijk ongeval ging, besloot J.M. zich alsnog bij de politie te melden.

In verzekering gesteld

De minderjarige, die niet meer naar school gaat maar montagewerkzaamheden verricht voor zijn vader, is na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. Vanwege zijn leeftijd is hij ondergebracht in het jeugdcellenhuis van het Opa Doelie Doorgangscentrum. De Verkeersunit van Regio Midden zet het onderzoek voort.

Politie waarschuwt voor joyriding

De politie waarschuwt nadrukkelijk tegen onbevoegd rijden en joyriding. Het besturen van een voertuig zonder rijbewijs is geen spel, maar een ernstig misdrijf met soms onherstelbare gevolgen.

Bron: KPS

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Schoolbord klas bord
Lifestyle

Scholen moeten emotioneel welzijn van kinderen serieus nemen

ramsaran
Suriname

Minister Ramsaran versterkt motivatie binnen Defensie

LGBTQ+vlag
Lifestyle

Surinaamse moeders open voor onderwijs over homoseksualiteit op basisschool

euro geld valuta
Lifestyle

Op deze manieren kunnen rijke Surinamers in Nederland op belasting besparen

Leerkrachten
Suriname

Leerkrachten vragen Simons snel actie te ondernemen tegen achterstallige lonen en onbetaalde overuren

Honorair Consul Joseph Haim Harrosh met minister David Abiamofo
Suriname

Israëlische expertise in waterbeheer biedt kansen voor Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws